702 entry daha
  • hmm çoktan seçmeli sınav sorusu.

tipe önem veririm. boy pos kaş gözü geç, el önemlidir. güzel el müzel el diye şeyler çıkarmışlar, onlar tırı vırı. el önemlidir, maharetli mi misal. çalışmış el mi. ne yapmış? topraktan anlamış mı? hayır. peki taş taşımış mı? çekmece tamir etmiş mi? kablo mu bağlamış, çiçek mi sulamış, ağaç yontmuş, rahmaninof çalmış, kare kare havuç doğramış?? bi at çizmeyi mi denemiş yahut kire pisliğe bulanıp buji değiştirmiş? tip tip el var. güzel eller... yoksa pıtı pıtı akıllı telefon ekranından twit atıp durmuş anca ama yok uzun parmaklıymış, yok kemikliymiş zart zurtmuş. geç, dandik el o.

paraya da önem veririm. hiç iflas etmiş mi misal. burnu dibine kadar boka batmış mı, aç karna bi tost alıp yiyecek meteliği bile olmadan dolaşmış mı.. tekrar geri çıkabilmiş mi bundan? nasıl çıkmış? beş parasız ve çok paralıyken karakteri değişmiş mi? tapınmış/ tapınıyor mu paraya, onu kendisini daha önemli, üstün ya da daha değersiz yapan bi varlık olarak mı görüyor? bakışı ne paraya, kendini konumlayışı ne?

zekaya da bakarım. görebilmek zeka. hele en üst seviyesi kendini görebilmek. yoksa isterse 3'le 5'i parmaklarıyla toplasın, isterse 6 nobel dizsin, bana gelişi bir.

noldu bak, hepbiri çıktı... kadınlar azı beğenmez işte, böyle bunlar.

çok pis çarpık, çizik çuzuk bi binary mercekle bakıyorsunuz şu mevzulara. kötüsü, zaman dışında kimse de size gösteremez o merceği. kaybettireceği onca yıla cidden yazık.
  • önce zeka sonra tip para bu listede çok gerilerde bunun bi artısı eksisi yok benim için ama zeka önemli
  • ooo anket var.

ilkokulda 1 ve yanındaki 0'lar diye kelime oyunu yapardık ya hani... siz de aşinasınızdır. hah, tip 1 ise para ve zeka tipin yanındaki 0'lar.
    tip 1 ve zenginsin 10. tip 1 ve daha da zenginsen 100, üstüne akıllı 1000, daha daha akıllı 10000 vs vs. ama tip olmayınca elde sadece 0 kalıyor. 00000000. ne oldu? hiç.

arzunun pazarlığı olmaz, arzu satın alınamaz arkadaşlar. birbirimize baktığımızda birbirimizi çekici bulup bulmamamızı sağlayan şeylerin hepsi fiziksel. boyuna posuna, yüzüne, gözündeki bakışa, gülüşüne, cildinin tonuna, mimiklerine falan bakıyorsun işte. parası, statüsü, zekası, karakteri bilmem ne bu barajdan sonra devreye giriyor. ha, parası olan insan tip potansiyelini daha yükseğe çekebilir. sonuçta gittiğin berber bile fark ediyor. kılık kıyafet fark ediyor, aksesuvar fark ediyor, diş bakımı, kişisel temizlik fark ediyor. para da zeka da kendi bedenini daha iyi kullanmana büyük yardımcı. ama bedende pek bir potansiyel yoksa, güm. gene 0. hatta 000000.

ayrıca görüyorum ve artırıyorum, tipini beğenmediğin bir insanla birlikte olmak bana asıl ikiyüzlülük geliyor. ne bileyim, dokununca resmen için kalkacak ama sen seviyormuş gibi yapacaksın, he mi? sayfalarca savunduğunuz şeyin farkında değilsiniz, sonra kafayı yemişsiniz diyorum, kızıyorsunuz. neyse, sağlık olsun. para kazanılır ama gen değişmez. o gen, çocuktan çıkar. hepiniz biliyorsunuz.

ben bugün hardcore dürüstlüğümü konuşturdum çok şükür.

kepazelik editi: gelen mesajlara bak. ali ağaoğlu, acun falan ne imiş. 4 kişi yazmış bunu, utanç verici.

arkadaşlar alay mı ediyorsunuz kafanız cidden iyi mi? mesele arzu arzu. ali ağaoğlu, arzulanmayıp parası tırtıklanan kesime giriyor. ne alakası var? o konu bambaşka. e hadi ona da girelim.

20li yaşlarda bir kadının ağaoğlu gibi mal mal beyan veren ve de çirkin bir adamı sevip arzulaması için bir sebep yok. ama kapitalism hits, money wins bir kültürde para için kendisini bir süre (sonra gidiyorlar) kiralamayı sıkıntı görmüyorsa bir mutualist ilişki dönebilir. kadın paraya kavuşuyor, adam genç bedene, win win işte, ama bir süre sonra yollarına gidip keyiflerine bakacaklar.(bkz: şeyma subaşı) mantık 101. bu ne cahillik yav.

neyse, bu açıdan değerlendirin, bana da ali ağaoğlu bakınızı atmayın. değil ağaoğlu, rotschild bile arzu satın alamaz. teşekkürler.
  • kadınlar; tipine bakıp paranı yiyip zekanı siker
  • zengin ve aptal olmaniz tercihleridir.
  • zeka.
  • tipe bakıp zeka ile yollarına devam ederler ama parayla mutlu olurlar
  • hepsine bakıyorum, o nedenle yalnızım. teşekkürler.

edit: bu entry'i girdikten kısa bir süre sonra tanıştım ve geçen yıl evlendim üçü bir aradamla. teşekkürler.
    umudunuzu yitirmeyin.

büdüt: bir sene evli kalıp boşandım adam yalancı pisliğin teki çıktı rıza baba.

yine yalnızlık.
  • dile önem verir; dilli olabilmen içinde zeka seviyenin iyi olması gerekir.
  • zekaya önem veren bir kadına rastlamadım.

" oylo domo yoo, poro okonco plondo, bon zokoyo onom vororom." diyen kadının da, pek samimi olduğunu düşünmüyorum. zeki olmanız, kadınının isteklerini karşılamayıp, karnını doyurmuyorsa, zaten zeki değilsinizdir. :)
3489 entry daha
hesabın var mı? giriş yap