şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
913 entry daha
  • hayatına değer katabilecek olması.
  • mutlu etmeleri. daha fazlasını isteyenini ben görmedim. ha belki çok mutlu etmeleri. belki de çok çok mutlu etmeleri. özetle mutlu etmeleri. formül basit mutlu edin. çok mutlu da edebilirsiniz. çok çok mutlu da.

bu kadar çok söyleyin ki anlamını yitirtin ya da.
  • alfa-beta gibi dandik bir muhabbete girmeyeceğim ancak dış görünüş en önemlisidir. kendine has bir tarzın,duruşun,tipin yoksa kadınlarda hayranlık uyandırmak imkansıza yakın. insan doğasına göre bu da normaldir yadırganacak bir şey yoktur. ha ama iç güzellik , nezaket , anlayış gibi sikimsonik şeylere girecekseniz hiç girmeyin kafadan kaybedersiniz. kadınlar serseri tiplerden hoşlanır çünkü herkes kolay ulaşamayacağı şeylere kafa yorar. o efendi isteyen ve öyle erkeklerden hoşlananların efendilikten kastı yakışıklı ve bebeksi bir surattır. işinize gelmiyorsa next next yapın illa ki birilerinin dikkatini çekersiniz. yani işin dinamikleri basit aslında sadece oyunu kurallarına göre oynayın kazanırsınız.
  • nezaket demiş hahaha. kadınlarımız neler düşünüyor erkekler hakkında böyle. nezaket kimin umurunda paran varsa nezaket nedir? nezaket denilen şey mercedesin kapısını açıp içeri davet etmesi mi? yoksa boğaz manzaralı mekanda sandalyeyi çekip buyrun mu demesi? ne lan bu nezaket amına koyim?
    bence nezaket o günün gecesinde yaşanan bol nezaketli anlar. hepimizin istediği sadece bu nezaket hanımlar.
  • hele birisi "temiz, güven veren bir yüz" falan yazmış. çok yanlış yerdesiniz hanfendi.
    bunun için isveç, norveç, izlanda gibi yerlere bakmanız, yani mümkün oldukça uzağa gitmeniz gerekiyor.
  • dayı özet geçmiş zaten
  • zeka, özgüven ve dış görünüş. bu üçü önemli.
  • sözlük tarihinin gelmiş geçmiş en kolpa entrylerinin olduğu başlık. okurken kahkaha atıyorum resmen ahahaha.

ya hanımlar, çıkın deyin işte ‘zengin koca’ diye. hepinizi tanıyoruz ve bunları yemiyoruz.
  • şimdi "efendi yalnız erkekler" olarak bu başlığa girip, "aa beni arıyorlarmış" şeklinde umut tazeleyerek mutlu bir şekilde çıkıyoruz.
  • güven ve saygı ikilisi
817 entry daha