şükela:  tümü | bugün
 • ekşi sözlükte hakkında tek kişi hariç kimsenin bir bilgisi olmadığını düşündüğüm insandır.
 • milletçe vicdanı ile cüzdanı arasında sıkışmamış olduğunu umduğumuz bir hakimdir. ulaşmış olduğu bilgiler dolayısıyla çok sıkı ve yakın korunması, kurda kuşa yem edilmemesi lazımdır.

  süregiden aramalarda ise kendisine biçilen rolü (belki de bilmeden) oynadığını düşünüyorum. türk silahlı kuvvetlerinin bir birimine "burada suikast planlanıyormuş, çıkarın kağıt kalemleri yazılı yapacağım" diye girip arama yapmak, aslında topluma "bunlardan her halt beklenir, bakın anlı-şanlı, gözü yaşlı başbakan yardımcısına suikast planladıklarına dair kuvvetli şüphe var ki karagâhları bile aranıyor", silahlı kuvvetlere de "artık o devirler bitti, dokunulmaz değilsiniz, her yere girebiliriz" mesajı vermek üzere yapılan sembolik bir işlemdir. süleymaniye'de kafaya çuval geçirme, şemdinli iddianamesine genel kurmay başkanını dahil etme, ergenekon davası sürecinde ilgili ilgisiz askerlere yapılan muameleler, vs. ne ise bu da onun bir halkasıdır.

  bir de bir ağır ceza hakiminin devlet sırlarına ulaşabilecek kadar güvenilir olduğuna kim karar veriyor onu da çok merak etmekteyim. mesela ankara 11. ağır ceza mahkemesi hakimi tesadüfen bu aralar osman kaçmaz olsaydı ne olurdu? şimdi "devletin hakimine de mi güvenmiyorsunuz?" diyen "hükümete ve feto'ya yakın çevreler" bu konu hakkında ne derlerdi acaba?
 • hayret kimse yazmamış, daha önce yine başka bir suikast iddiasına, recep tayyip erdoğana suikast iddiasına konu olan, hem de yine krokili mrokili bir davaya bakmış olan hakim.

  (bkz: atabeyler gerilla grubu)

  bir de şu var; türkiyedeki tüm telefon konuşmalarının ve internet üzerinde yapılan haberleşmelerin emniyet istihbaratı tarafından dinlenmesine olanak sağlayan kararın altındaki imzaya sahip hakim. mahkemede delil olarak kabul edilemeyecek olmalarına rağmen yapılan dinlemeler. o zaman bu talebi yapan istihbarat daire başkanı kim miydi;

  (bkz: ramazan akyürek)
 • yeni şafaka göre bu ve bunun gibi onlarca hakim ve savcı "kumpas" iddiasıyla soruşturulacakmış. hsyk inceleme izni vermiş ve müfettiş görevlendirmiş.
  o değil, bir de hesap zamanı diyerek manşet atmışlar. hayır yani manşet doğru olabilir de bu tip bi' başlığı odatv'nin filan atması lazımdı ki yeni şafak atıyor, şaka gibi.
 • elinde yaprak dolmalı sefer tasıyla kozmik odaya kayan kahraman.
  gelen haberlere göre patinaj yapmaya başlamış, yakında kendi ayağı kayacakmış.
  aman hocam dikkat, dolmalar ortalığa dökülüp saçılmasın. milli yemek sırrıdır, düşmanın eline filan geçmesin.

  http://www.sozcu.com.tr/…-eden-hakim-zorda-1190388/

  — kozmik odadan aldığın belgeleri ne yaptın ?
  — abi valla benim hanım onları bir güzel doldurup dolma yaptı, yarısını bir hamlede yuttum, yarısını da çukurambar'a götürdüm. inanmazsanız bülent arınç beye sorun.

  edit: yaprak dolmalı sefer tasını kaptığı gibi yurt dışına tüymüş.
 • darbe girişimi sonra akıbetinin ne olacağı merak konusu olan hakim.
 • kozmik oda'da 26 gün devletin en derin sırlarını incelemiş, not almış, fetö mensubu, vatan haini.

  darbeden 16 gün önce kendi isteğiyle emekli olmuş, darbeden sonra göz altına alınıp serbest bırakılmış, firari darbeci.
 • erkan yılmaz büyükköprü'ye göre yargıtaya atanmış, 15 temmuz öncesi emekliliğini istemiş. yurt dışına kaçmış ve fetö'den aranmaktadır.

  25 gün boyunca kozmik odada arama yapmıştır.

  kozmik odaya yasadışı olarak telefonla girmiştir. buna itiraz edip engel olamayan selahattin kısacık adlı görevli komutan, konuşma yapılmasın diye jammer/sinyal bozucu devreye sokmuştur.
 • (bkz: kozmik oda’dan çıkartılan belgeler)

  türk tarihinin görüp göreceği en büyük vatan hainlerinden biridir. görsel

  bunların ve bunlara yol verenlerimin alnındaki kara lekeyi tarih asla unutmayacaktır. unutulup gitmeyeceksiniz, dünya döndüğü sürece herkes sizi lanetle anacak. size yol verenleri de tarih yazacak. şerefsiz pislikler.
 • ergenekon davalarinin kumpas olduğu kararina varilinca yargitay üyesi olması sebebiyle ihraç edilemeyip görevden ayrilmasi istenmistir. emeklilik dilekcesi verip 15 temmuz öncesi firar etmiştir.
hesabın var mı? giriş yap