• kısaca, araca kontağı çevirdikten sonra gelen elektrikle birlikte, kadranların sizi selamlaması. km/h ve devir saati aynı anda, hızlı bir şekilde en sona gelip tekrar en başa döner.

buradan izlenilebilir
  • dünyanın en saçma olayı olma özelliğine sahip bir olay.

fabrika çıkışlı olanı ayrı mallık, gizli özellik olarak konulanı(vag grubu) ayrı mallık. hele bunu obd’dan falan girip açtıran falan var ki, onlara diyecek söz bulamıyorum. kalkmayan başka yerlerin hırsı mı çıkarılıyor bu yolla bilinçaltında acaba...
  • aleykümselam. gelmiş geçmiş en salak özellik.
    selamlama falan değildir. türk insanının koyduğu skimsonik alakasız saçma sapan bir isimdir selamlama.
    göstergelerin çalışır durumda olup olmadığını görmek amacıyla yapılmış kısa süreli bir test özelliğidir bu.
    hız kadranı bozulursa bunu anlarız. devir saati de öyle.
    hararet göstergesi bozulursa, motorun herhangi bir nedenle hararet yapması da tam o güne denk gelirse, hararet göstergesi de normal aralıkta takılı kaldığı için termostat fanı açmazsa, önce araba çekişten düşer, sonra cıkcıkcıkcık diye bir ses gelmeye başlar. gaz verdikçe bu sesin ritmi hızlanır. sonra motor küt diye durur. motor arıza lambası yanar. ayvayı yer, motoru kucağımıza alırız.
    yakıt göstergesi bozulursa en kötü ihtimal yakıt biter de haberimiz olmaz, yolda kalırız.
    kör değiliz ya, bunları anlarız.
    hararet göstergesi veya yakıt göstergesi bozulanı ne gördüm, ne duydum.
    çok salak, gereksiz bir özellik. bu adı koyanın da ayrıca amk.
  • adam sorup duruyor
    -kadran selamlama var mi?
    +var (aq.) ne yapican onu?
    -abi havali duruyor.
    (ya ben senin bynini seveuim)
hesabın var mı? giriş yap