şükela:  tümü | bugün
  • bir sözlük yazarı.
  • bugün doğmuş olan muhteşem insan.

iyi ki doğmuş , iyi ki tanışmışız.
  • şerbet gibi bir insan. mamak çöplüğüne dönmüş sözlük ortamında adeta mis kokulu bir çiçek. insanda şerbet içme isteği uyandırıyor ama sormayın neden? mantıklı bir açıklamam yok.
  • kültür orkidesi bir yazar. doğum günümü kutlamış ve tebessüm ettirmiştir. bir tebessüm ne kadar kıymetli oysa.
  • tanıştığımız günden beri dert dinleyen, adeta bir sabır taşı olan, pek bilgili, haarika yazar kişisi.

şimdi şöyle bir düşününce, ilk konuşmamız ortak derslerimiz ile ilgiliyken ben lisansı bitirene kadar adam master yaptı geldi oha.*
  • tamamen kendk iradesiyle mesaj atan, aldigi yanittan memnun kalmayip uzerine 'sizi badilerden cikariyorum oyleyse' diyen, e ok tamam yanitini alinca da bu kabaliginizdan dolayi sizi engelliyorum hanimefendi diyen kisi.

tatlim birka ben kaba olayim ve sen kibar ol. ama buyu de gel rica edicem.
  • once 'sizi engelliyorum ok kib bye' tadinda mesaj atan, sonra girdigim nickaltinin reputasyonunu zedeledigi gerekceeiyle silmem icin cokca israr eden, olu taklidi yaptigimda ise sahsi nickaltima yazan yazarlari siradan bir bir taciz eden tacizci ergen. adamdaki cesarete bakar misin? nickaltima yazan yazarlarla aram iyi mi, kotu mu, guncel olarak iletisim halinde miyim bunlari hic bilmeden, insanlar sanki kendisinin dertlerini dinlemek zorundaymiscasina uzun uzun mesaj atip bana iletmelerini soyluyor. yavrum yas kac? sen ne hakla insanlari taciz edebiliyorsun ya? ay delirecegim.

insan her yaptigi hareketten, her soyledigi sozden mesuldur. insanlara ozel mesajda aglarken hem beni hem de karsi tarafi ne kadar zor durumlarda biraktiginin farkinda misin? degilsin bence. tek dedi nickalti reputasyonu olan ergenin tekisin cunku. ay delirezem.