• vanessa hudgens'in eski sevgilisi austin butler ile birlikte olan model. vanessa'cigimin gozlerinin ici guluyordu austin ile, kaia ile boyu boyuna olmuslar ama ayni ask bakislarini bulamadim. kisa boyumla kiskanclik icerisinde bir pazar entrysi dosemis gibi olmadan, tayt ve mini ugg ile yaptigi kombinleri taklit edilesi modeldir diyerek kaciyorum.
  • oyle arada kalmis bir tipi var ki guzel desem guzel degil cirkin de demek istemiyorum. (fotograftan fotografa da degisiyor bir de, cok karisik)
  • supermodel cindy crawford'ın kızı olup, ünlü-çocuğu-sendromu olmayan ve tıpkı annesi gibi fierce yürüyüşe sahip olan 2001 doğumlu model.

açıkçası alexander wang ss18 yürüyüşü ile gündeme gelse de bence asıl rengini gösterdiği ve başka bir model annenin çocukları olan medyatik gigi ve bella'nın tahtını salladığı yürüyüşü anna sui fw18 yürüyüşüdür. o ne yürüyüş o ne swing yarabbi.

suratsız bella, yollu gigi ve yeteneksiz kendall'ı podyumlardan kalıcı olarak silmesini diliyorum.
  • annesine benzememekle beraber yüzünün amerikalılara göre avrupai bir fotojenikliği vardır. modelliğe başladığında oldukça orantısız ve hastalıklı görünen bir vücuda sahipti, şimdilerde en azından annesinin zamanındaki endamını almaktadır.
  • cok net olarak dünyanın en iyi mankeni olabilir bu kızımız. muadilleri veyahut pardon popüler kültürün bize dayattıgı kendall jenner, gigi ve bella kardeslerin ötesinde ben podyumlar icin dogdum tadında yürüyen bir kisidir.
  • nepo babyler arasında en güzel, en zarif bulduğum genç model. çok popüler bir görüş olmayabilir, ancak podyum mankenliği konusunda annesinden daha başarılı olduğunu düşünüyorum.

şu sıralar oyunculuğa da merak sarmış durumda. american horror story yanı sıra babylon ve bottoms gibi projelerde de ufak diyebileceğimiz roller oynadı. fakat oyunculuğu modelliği kadar başarılı değil. oyunculuk dersleri alıp kendisini geliştirse bile modellikten vazgeçmemeli. ülkemizde oyunculuk modellikten daha saygın gözüktüğü için model olması gerekirken oyunculuk deneyenler var. kaia'nın böyle bir şeye ihtiyacı yok.

modellik ve oyunculuk konusunda geleceği mertebeyi zamanla göreceğiz, ama görünen o ki kendisinden çok bahsettirecek. (bkz: asalet)
  • bu kızın ilk siyah beyaz bir fotoğrafını görmüştüm. bir reklamın yüzüydü sanırım. dedim bu ne? kadın halimle oturdum araştırdım. süper genlerin süper bir sonucu kendisi ve yaşı çok küçük daha.
    ne kendallar ne gigiler altını şer kaia gerber diyorum dostlar. müthiş yüz hatları ve duru güzelliği var. şu kızları ikon yapacaklarına şu kızı boş geçiyorlar. alt yapı sağlam, dupduru da bir yüz.
    süper modelliğe yakışan yeni nesilde gördüğüm tek kız. anasından da güzel valla kimse kusura bakmasın.
  • anasından * çok şey öğrenmiş ufaklık. 90'ların modellerinde olan bir fierceness * tavrı var. muhteşem yürüyor, şu aralar popüler olan bütün modelleri 5 sene içinde tokatlayıp kendall jenner'ın yerini alacağından %100 eminim. bir önceki jenerasyonun en iyisi karlie kloss ve joan smalls'du bu da gümbür gümbür geliyor.

https://www.youtube.com/watch?v=xw___cgs2i0
  • (bkz: yürüyedur çocuk)

''kendall ve gigi ablalarına sakın uyma olur mu?''

podyumda ne zaman görsem hakkında bu sözleri sarfettiğim model ajsdhsjdhjsl.
hesabın var mı? giriş yap