• (bkz: masallar) tabii ki hoş, kalbim kirilmasa da oradayım ama en çok kırıldığında oradayım.
    kış kralı/ iblisi 'morozko', yüreğimi titretiyor... kalp kalp~
  • buzdolabı.

yolu üzüntüden geçen herkes elbet orada buluşur.
  • iki kez çok derin yaşadım bunu ve ikisinde de ülke değiştirdim. öyle elinde tek valizle vs. nasıl bir cesaretse artık.
    bir daha canım çıksa yerimden kıpırdamam ama, yoruldum en baştan en baştan. ya da duruldum, bilmiyorum. *
  • tabi ki de ben.
    tam 27 yıldır.
    …yok yaşım yirmi yedi değil;
    bir ara 27 idi ama artık değil…
  • kalbi bir erkek tarafından kırıldıysa tabi ki twitter. önce tüm erkek cinsiyetin nefret kusulur, meriçler kardeşlerimin tesllileri ile biraz rahatlar. hanım kızımız biraz kendini iyi hissetmiştir ancak yetme. bu daha başlangıçtır. ınstagram'a geçer, biraz kendini teşhir edip hazırda bekleyen aç yamyamlardan gaz alır, ego tazeler.
  • başlığın erkek versiyonu vardı ve çoğu kişi annesini yazmıştı. bu başlıkta ise bi kere bile baba kelimesi geçmemiş.
  • kendi evi, mümkünse yatağı.

upuzun bir uyku çektikten sonra hayatına kaldığı yerden devam edebilmek için buna ihtiyacı var.
  • ben deniz kenarına gidip bi sigara yakıyorum. eğer kesmezse bi tane daha. sonra içimden bütün kırgınlıklarımı denize anlatıp akıntıyla karıştığını hissediyorum. sigara kullanmazsanız dahi yapılabilecek iyi bir yöntemdir öneririm.
  • (bkz: will smith)
hesabın var mı? giriş yap