• götünüzden kan alabilir.
  • karşısındaki, kalbini kıran arkadaş izin vermediği sürece, yapamayacağı şeylerdir. lakin karşısındaki birazcık vicdan yapmışsa, işler çok kötü boyutlara gelebilir. hiç bir kötülülük yapmamış olmayı diletir. öldür beni diye yalvarırsınız. bütün o özgüveniniz bir anda yerle bir olur. artık kimsenin umrunda olmazsınız.
    allah korusun yarebbbiiiim amin.
  • yapılabilecek onca şeyin içinden hiçbirini kendine yakıştıramayınca, sitem eder, belli belirsiz.
  • tahmin gücünüzü zorlayacak şeylerdir.
    kadınların normal şartlarda bile isteyince şeytana pabucunu nasıl ters giydirdiğini bir düşünün beyler, kırgın ve kızgın kadın öyle şeyler yapabilir ki feleğiniz şaşar.
  • evinde arkadaşlarıyla poker oynayan adamı polislere "kumarhane işlettiriyor" diye ihbar eder.
    yaptım, oradan biliyorum ehhee
  • (bkz: ne yapmaz ki)
  • efendim korkun bu kadından. zira kendisi her türlü fenalığı yapabilecek yetidedir. katiyen gözardı edilmemesi gereken kadındır. çünkü kalbi kırık bir kadın eşittir gözü dönmüş bir kadındır. hırs, öfke, intikam duygularını barındırır. kısacası evinizin camlarını da indirebilir, gözünüzü de oyabilir. yada bunların hiçbirini yapmaz, sizi allaha havale eder. bu hepsinden beterdir işte.
  • bir daha eskisi gibi olamayacak kadındır.
  • sanılanın aksine korkulacak bir kadın olmadığından yapabileceği sadece çabalamaktır unutmak için, alışmak için, iyi olmak için.

çünkü ne hırsı vardır ne öfkesi, ne intikam almak isteyecek ne de nefret edecek hali. yorgundur kalbi kırılmış kadın ve zaten saftır kalbinin kırılmasına izin verdiği için, kötülük olmaz içinde.
  • (bkz: hacker)
hesabın var mı? giriş yap