• her din konulu başlığa, düzeltiyorum tüm başlıklara ;
    -nasıl hristiyan olunur.
    -ebeniz nasıl bir hristiyandı?
    -misyoner pozisyonu günah mıdır?
    -din nedir nasıldır, din çok güzel gelsenize,
    -isa kurtarıcıdır ama önce para ister vs. konulu reklam koyan oluşumun web sitesidir.

lan o değil de şu başlığa bile yardırıyorlar
    (bkz: türkiye'de dinsizliğin artma sebepleri)
    buna inanıp hıristiyan olan arkadaşlara saygılarımı sunuyorum.
    gülmemek elde değil...
    daha önce de dedim bu kadar para saçıp insanı, daha doğrusu düşünmesini bilen insanları kandırabileceklerini mi düşünüyorlar ya da bu bir deney mi iyice paranoyak oldum.

ayrıca bu reklamlardan etkilenen tek kişi gösterin uçan spagetti canavarına tapmaya başlayacağım.
  • hocam s.ktir git. zaten siyasal islam yüzünden ülkenin ebesi s.kilmiş valla sana patlarız olan sana olur.
  • sözlükte heralde bir 6-7 yıldır karşıma çıkan reklam, hayır bir kez bile tıklamadım ben buna, bugün bile karşıma çıkabiliyor. ilk gördüğümde sözlüğün bi afilitesi filan sanmıştım ama tamamen bağımsız bir şey muhtemelen. uydurduğum teoriye göre türkiye misyonerlerinin reklam giderleri diye bir kalemi var ve azami bir miktar harcamaları gerekiyor, şanslarını sözlükte deniyorlar. benim için ankara'daki metrolarda yıllardır bulunan "buraya bakarlar" yazılarından farksızdır.

tanım: manyakça bir reklamlar bütünü.
  • (bkz: isa tanrı mı)
    (bkz: inanmak için 7 sebep)

amen for that

t: artık gına getiren misyoner reklamlar.
  • her çıktığında ilgimi çekmiyor ve çok sık görüyorum diye geri bildirim yapsam da bir türlü kurtulamadığım aşırı sinir edici reklamlara sahip internet sitesi. uzaktan yakından benzer bir siteye girmişmişim yok, neye göre çıkıyor karşıma anlayamıyorum.
    onu da geçtim, bazen aramalarıma yönelik benzer içerikli reklamlar çıktığında hiç bu kadar uzun süreli ve ısrarcı bir şekilde devam ettiklerine şahit olmamıştım. gerçekten çok can sıkıcı olmaya başladılar. engellemenin bir yolunu bilen yazarsa çok sevinirim.
  • mobilde ekşi sözlük'te gezerken alakalı alakasız sürekli karşıma çıkan reklamlar. ilginç bir şekilde başka yerde çıkmıyor. dinle alakalı içeriklere bakmamam ve kişiselleştirilmiş reklamların kapalı olması sebebiyle sadece ekşi sözlük'te çıkmasının sitenin kullanıcıları ve hedeflenen kitleyle ilgili olduğunu düşünüyorum. ekşici gençliği kıskaca almış adamlar.

edit: sonra karşıma başka sitelerde de çıktı. eğlenceli içerikli ve gençleri çeken siteleri hedefliyorlar gibi gözüküyor.
  • artık bıktırmışlardır. gidin lan misyonerlik faaliyetlerinizi başka kapılarda yapın.
  • yeter la yeter. yıllardır çıkıyor bunun reklamları. genellikle kişiselleştirilmiş reklam kimliğim sisteme ulaşmadıysa fallback olarak ilk bunun reklamı çıkıyor. az önce google uygulamasından yabancı sitede bir habere tıkladım yine bu çıktı. lan google uygulamasından tıkladım mutlaka ulaşıyordur siteye reklam kimliğim. ha ulaşmamış olup yine fallback olarak bunun reklamı çıkmış da olabilir.

ama bıktım usandım amk yeter yemiyorum işte misyonerlik faaliyetini.
  • tanrı var mıdır 6 kanıt başlıklı reklam aslında müslümanları hedef almakta çünkü başta müslümanların da kabul edeceği tanrı argümanlarını öne sürerken yazının ileri bölümünde isa mesih'in tanrı olduğuna dair kanıtları sıralamakta
  • wuhuuu reklama yeni kadın yüzü ve can alıcı cümleler gelmiş.
    engelleri kaldır diyor bana hıristiyan ol gel bize diyor . oysa ben sürekli sizin reklamı engellemeye çalışıyorum :))

aferin lan hakikaten beni dinliyorsunuz. ama bak hala kadın yüzü kullanıyorsunuz. tamam erkek olarak ilgimi çekebilir ama lütfen kadınları da düşünün. hayır benim gibi adamı hıristiyan yerine feminist yapacaksınız ya la.. :))))
hesabın var mı? giriş yap