• herhangi bir boka yaramayacağını düşündüğüm whatsapp grubu.

grup ile 15 dakikalık bir deneyimim sonucu

insanlar neyi nasıl soracağını bilmiyor (haliyle), daha önce soruldu mu sorulmadı mı bilinmiyor, ortada herhangi bir kural vb yok, bir yönlendirme olmadığı içinde yönetici durmadan kısa kısa yazmayın, uzun bloklar halinde yazın gibi emir cümleleri ile 200 kişi üzerinden masturbasyonunu yapıyor. oraya girip iki bilgi almak isteyen adamda ortada gibi kalıyor.

enteresan bir şekilde girince grup adı ve metnini de değiştirebiliyorsunuz.

valla tam türk işi, girin de şamatayı izleyin.
  • kanada da geçen 6 ayım sonunda öğrendiğim en net şeylerden biri
    (bkz: hemşehri hemşehriyi gurbette sikermiş)
  • telegram grubu olsa katilacagim yardimlasma komunu
  • hakikaten whatsapp tarihinde acilmis en kalitesiz ve ezik grup olabilir.
  • telegram,discord vb. seylerle ugrasacak vakitleri olamiyor bazen insanlarin.300 tane uygulama olunca telefonda da verim dusuyor zaten.ıletisimi tekellestirmek amacli zaten whatsapp grubu kuruldu.

hemseri hemseriyi gurbette sikere cevabim : zaten aramizdaki fark bu.biz adam sikmiyoruz kardesim.klasik turk kurnazligindan bunalip kendine yeni bir hayat sunmak isteyen insanlariz.
  • an itibari ile katılımcı profili,

kanada :3
    almanya:1
    türkiye :117

açanların ellerine sağlık
  • klasik turk yorumlarini da okumus oluyoruz boylece burada da:)

ne yapacaktim ? senin google'da arastirma yapmadigin sorulari senin icin mi arastiracaktim? senin kadar bos beles hayatim yok benim dostum.

bundan sonra yardim mi? kafasini alirsiniz :) 1 tane doktor + 2 tane muhendis suan hali hazirda efendi insanlarla gorusuyoruz.

begenmediyseniz siktirip gidersiniz :)
  • kendini kanada'nın muhtarı sanan birisi tarafından açılan grup. bunlar nazi kalıntısı bunlar faşist deyince kızıyorlar sonra.
  • yönetici kim ?
    ekler misin ?
  • yönetici kim ?
    ekler misin ?
hesabın var mı? giriş yap