şükela:  tümü | bugün
 • bir insan, hayatının ortalama 2 yılını kanal d'de reklam izleyerek geçirir.
 • web sitelerinin çocuk bölümünde, çocuk oyunları kısmında şöyle bir oyuna utanmaksızın yer verebilen inanları çalıştırmakta.

  biz çocuklara hayvan sevgisi ve saygısı öğretmek üzerine yırtınaduralım, onlar çocuklara kesik kedi kafalarıyla oyun oynatsın! zaten ülkemizde ne yazık ki ne hayvan sevgisine, ne hayvanın yaşam hakkına saygı duyuluyor. bir de üstüne böylesine bir yaklaşımla nefret saçmaya kimin ne hakkı var?
  çocuklarınızı uzak tutun velhasıl buradan.

  bu arada defalarca sitelerinden şikayet edilmişler. bu sabah ben de ettim. hatta mail de attım. şikayetlerinizi bizeyazin@kanald.com.tr den iletebilirsiniz.

  edit: oyun açıklamasını da yazayım da olayın vahameti anlaşılsın: "sonunda nankör kediler hakkettikleri cezayı aldılar işte, nankör kedilere ölüm? oyun yüklendikten sonra play the game butonunu tıklayın, giyotine mahkum olmuş kedilerin kafalarını mouse yardımıyla yere düşürmeden toplamaya çalışarak oyunu oynayın. iyi eğlenceler.."

  eğlence anlayışınıza ben sizin...

  tekrar edit: kaldırmışlar sayfayı. ibret olsun diye girimi silmiyorum. ekran görüntüsü buradadır.
 • şu dursun burada. şuan utanma duygusu yerine büyük bir göt korkusu yaşadığınızı biliyorum ama belki bir gün utanırsınız. bir şeyi daha biliyorum. o gün geldiğinde her şey için çok geç olacak ve sonunuzu getirecek asıl sebep it gibi korktuğunuz iktidar değil bu göt korkunuz olacak.

  (bkz: 11 şubat 2017 irfan değirmenci'nin işten atılması)
 • i hate valentine's day vereceklerini duyurmuşlardır ama muhtemelen dağıtıcıdan yanlışlıkla valentine's day filmi gelmiştir. telif hakkını ödedikleri film diğeri olduğu için sakata gelmemek adına olaya uyanınca yayını kestikleri konusunda bir komplo teorim var, bilemedim.

  i hate valentine's day http://www.imdb.com/title/tt0762105/
  valentine's day http://www.imdb.com/title/tt0817230/
 • yeni yayın akışı aşağıdaki gibi olan kanaldır:

  06:00 fatmagülün suçu ne?
  08:00 öyle bir geçer zaman ki
  10:00 fatmagülün suçu ne?
  12:00 öyle bir geçer zaman ki
  14:00 fatmagülün suçu ne?
  16:00 fatmagülün suçu ne?
  18:00 öyle bir geçer zaman ki
  20:00 öyle bir geçer zaman ki

  ...
 • her sezon başı yeni bir kanal daha açacak kadar fazla sayıda diziyi ekrana süren ve yarısını sezon ortasına gelmeden katleden kanaldır.

  bana artık hicran de bu sezon adam gibi takip etmeye karar verdiğim tek türk dizisiydi. ulan istanbul'un baymaya başladığı şu günlerde cidden ilaç gibi gelmişti, bitirdiniz. aferin iyi halt ettiniz. zaten televizyonum yok evde, arada bir iki türk dizisi seyretmek için kullanıyordum sitenizi.

  her yayınladığın dizi gün birincisi mi olmak zorunda? daha mütevazı işlerle daha az reklam geliriyle yaşayamıyor musun? ulan fox ilk açıldığında günde 78 saat bez bebek yayınlıyordu, millet bi tarafıyla gülüyordu kanala... mütevazı ve istikrarlı işlerle bugün fox seninle yarışır hale geldi. bir düşün bakalım niye? dört beş sene önce esamesi okunmayan bir kanal bugün haftanın en az üç günü birinci olabiliyor. çünkü kanal her sezona yirmi diziyle başlamıyor. sense anca arka sokaklar'dan küçük ağa'dan medet umabiliyorsun. sanata, kaliteye verdiğin değer sıfır. sonra da neden millet artık bizi seyretmiyor diye başını ellerinin arasına alırsın... nasıl seyretsin? insanlara iki bölüm dizi izletip üçüncü bölümünde tutmadı diye kaldırırsan tabii izlemez lan kimse "nasılsa kaldırılır bu..." diye. her eylül ayında en az on tane dizinin fragmanı dönüyor, kalan on dizinin pilotu da ekim'e sarkıyor, önceki sezondan kalan diziler başlamak için günün boşalmasını bekliyor (ankara'nın dikmen'i, galip derviş). böyle manyaklık olabilir mi arkadaş? beş sene önce kanal d bir dizi yayınlayacaktı da tutmayacaktı, adama gülerlerdi ama ağzıyla değil. bugün ünlülere para döküp yaptığın star ışığı x bilmem ne bile seyredilmedi... azıcık işten anlayan birilerini al da işe biraz düzel artık.
 • şu anda yayınladığı belgesel ana haber bülteninden daha başarılıdır. böyle olacaksa hep ceza alsın.
 • türk medyasının içler acısı halini suratımıza tokat gibi çarpan kanal. bir günde 26 şehit, 22 yaralı...sayının çok daha fazla olduğu ama henüz açıklanmadığı kesin. sayının 50'ye çıkabileceği konuşuluyor, sivil ölümlerden bile bahsediliyor. şehit yakınları ve gaziler başbakanlık'a yürümüş. bütün kanallar son gelişmelerle çalkalanıyor. ve kanal d her gün 15.00'te yayınladığı aşk-ı memnu'yu derhal sabah 11'de devreye sokuyor. işte türk medyası'nın gücü. emir büyük yerden medyası...aman ha milletin gözü açılır, başbakanlık'ta olan biteni falan görür, isyan bayrağını çeker. hemmen uyutmak lazım, özellikle de yuvayı yapan, herkeslerden daha aydın kafalı olması gereken kadınları. vallahi pes.
 • kanal d hd yayınlarını şifreli olarak vermeye devam ettiği sürece ratingleri düşmeye devam edecektir,işin ilginci kanal yetkilileri bunun farkına varmayarak sorunun dizilerde olduğunu sanmakta ve sürekli yeni diziler ile bu düşüşü önlemeye çalışmaktalar. türksat 4a öncesi kanal listemde 1.sırada yer alan kanal d, yerini şifresiz hd yayını yapan kanallara bırakmış ve 20. sıralara kadar düşmüştür.diğer kanalların ücretsiz olarak verdiği hd yayını para ile satmaya çalışmaya devam ettikleri sürece daha da beter olacaklardır.
  edit: imla
 • 11 şubat 2017 irfan değirmenci'nin işten atılması'ndan sonra, gözümde a haber'den farkı kalmamış çöp kanal. üstelik atılma nedeni de çok komik "tarafsız olmaması". siz şuna kısaca "bizim istediğimiz tarafta olmaması" desenize.

  cumhurbaşkanının alenen taraflı olduğu bir ortamda, sözümona 4. güç olan basın, bir gazetecinin tarafsız olmamasını eleştiriyor. yazık!

  daha birkaç gün önce, pek tarafsız ahmet hakan kanal d ana haber bülteninde, selçuk dereli ve bünyamin gezer'i ekrana çıkarmıştı. eski hakem olan selçuk dereli, herhangi bir hakemin veya sporcunun, ortaya çıkıp da hayır demesi durumunda, hayatının zorlaşacağını, hatta işten atılacağını belirtmişti. ahmet hakan ise, bünyamin bey'le bir olup: "ne var yani, özgür düşüncesini açıklasın işte..." diyip durmuştu. sanırım bu olaydan sonra, bu varsayımlarını gözden geçirmesi gerektiğini anlamıştır artık.

  http://www.sozcu.com.tr/…randum-tartismasi-1652261/