• türk askerine yakışmayandır. ışid misiniz?
  • bize negatif imaj oluşturan askerdir. hayır, intikam alan değil kafa kesen türk askeri. bu görüntüler uluslararası medya tarafından servis edilecek ve iyice arap bedevileri, çöl fareleriyle bir tutulacağız. yapmayalım böyle şeyler, türk askeri ahlaklıdır, savaş ahlakını da iyi bilir.
  • ilginç olan herkes “kardeşim kesin ama videoya çekip paylaşmayın” imasında bulunuyor

vahşet !
  • arka taraf kurban kesim yeri gibi. her ne kadar ölmeye haketselerde, cesetlere böyle yapılması doğru değildir.
  • acilen videodaki şahısların adalete teslim edilmesi gerek, yoksa ailemiz yarın bu adamlarla aynı sokakta yürüyüp aynı otobüse binecek. özellikle dünya kamuoyunda ülkemizi rezil edip pkknın eline istese bulamayacağı bu propaganda kaynağını verdikleri için yargılanmalılar
  • (bkz: #96463197)
    sanki ışid'den farklı bir şeymişsin gibi konuş.

(bkz: #96463293)
    bir diğer "kötüyüz amma propagandamızı düzgün yapalım"cı.

(bkz: #96463492)
    bu da bir diğeri. "kötü olsak bile progandamızı düzgün yapalım abi"

(bkz: #96463500)
    bu numunelik. övüyor davranışı ama sonra bir şeyleri eleştiriyor. hem geri zekalı hem bihaber.

(bkz: #96463551)
    "askerimiz kafa kesebilir ama bunu paylaşan terördür" menşeili salaklar grubundan berkecan.

(bkz: #96463608)
    bir "kötü olsak bile progandamızı düzgün yapalım abi"ci ak troll daha.

(bkz: #96463711)
    "tüh, şimdi batıyı nasıl kandıracağız" ile, en azından realist bir yaklaşım sergileyen ak troll.

(bkz: #96463795)
    "şşşş sessiz, kimse duymasın". vaaay, zekice.

(bkz: #96463797)
    "kafa kesmeyi anlarım da yalnız bunu yayan kara propaganda yapıyor, provokatörlük yapıyor"cu, ne demeye çalıştığı belirsiz ak troll.

(bkz: #96463849)
    "anlamadım babacım, ne var yani bunda? biz eskiden de ölüleri keserdik yani, normaldi bu" diyen yeni yetme.

yoruldum ama tüm başlık neredeyse aynı mantık ile ak troll saldırısına uğramış. temel dayanak noktaları "şşş batıya kendimizi cici gösterelim" şeklinde.

video eski diyenlere de soru. peki bu askerin son durumu nedir? ceza almış mıdır? sorgulanmış mıdır peki? böyle bir kafa yapısına türk ordusu ne gibi bir ceza vermiştir sizce? ya da dur dur, daha cesur olduğunuzu düşünerek soruyorum, bunu tsk'ya soracak göt var mı?
  • (bkz: provokasyon nedir nasıl yapılır)
    (bkz: sözlükteki yabancı istihbaratçı)
    (bkz: toplulukları yönlendirme sanatı)

bugün açılan kaçıncı provokatör başlık hatırlamıyorum. bir diğer başlıkta havan atışı ile bebeği biz öldürdük gibi bir ima vardı. şikayet ettim neyse.
    bu başlıklara alışın, azcık düşünüp neden böyle başlıklar açıldığını ne zaman açıldığını inceleyin. sakince, benim gibi ihbarı yapıştırın.
  • tarihi, yeri ve hatta tsk personellerine ait olup olmadığı belli olmayan video.

kaynak verilmediği sürece bu başlık gg’dir, moderasyona bildiriyorum.
  • sözlüğün ne kadar selefi seven köpeklerle dolduğunu gösteren videodur. video eski dahi olsa sözlükteki hayvanlara göre kafa kesmek gayet meşru. amk yamyamları.

eski de olsa tskyı bağlayan görüntülerdir. eger ki bu kisi tsk'nin egitimini almis ve hala kafa kesiyor ustune yaninda askeri amirleri varken kafa kulak vs kesip videoya aliyorsa kimse kusura bakmasij ama pek ala baglar bu goruntuler. olagan sartlwrda bu kisilerin yaptigi insanlik sucu hatta savas sucudur. her ne sebepten olursa olsun yollar gecmis dahi olsa tsk'nin bu yamyamlari yargilayip alayini hapise atmasi gerekir. o kamuflajin altindaysan ve bunu yapıyorsan tsk'yi zan altında birakiyorsun. kimse akdini iddia etmesin kalbini kırarım.
hesabın var mı? giriş yap