• netflixte yayinlanan bir film. bir hata ettim ben izledim. aman siz izlemeyin. 10 üzerinden 3 .
  • havaların bir türlü ısınmadığı şu soğuk ankara mart'ında iyice üşüten film. dona dona izledim.
  • kuzeyimizdeki ukrayna rusya savaşını çağrıştıran perspektifi eşliğinde basit ama etkileyici senaryosu ile son derece sürükleyici ve içerisinde olası kült ögelerini barındıran izlenesi bir savaş filmi.
  • 1 saat 46 dakikamı kaybettim ! hükümsüzdür. o neydi lan, kim kimle neden savaşıyor, iyiler neden kendi aralarında bir daha savaşıyor?
  • ana fikir savaş kötüdür,
    biolojik silah daha da kötüdür,
    atamızın da dediği gibi yurtta barış, dünyada barış.
  • zaman kaybı. senaryo tahmin edilebilir, işleniş sürükleyici değil, ilerleyiş çok saçma…

ilk defa ekşi sözlük hiçbir şeyi beğenmeyenler timine katılıyorum. :d
  • hangi filmi seyredeyim diyerek en az 1 saatini araştırmaya ayıran değerli dostum şayet burayı okuyorsan şanslısın çünkü bu saçma sapan filmi seyretme işkencesini çeken biri olarak seni uyarıyorum, vaktin varken kaç kurtar kendini! sebep sorma sadece kaç lanet olası!
  • uzun zamandır bir oturusta film izleyemiyordum, koltuktan kalkmadan bastan sona seyrettim bu filmi. oyunculuklar ve dekorun oldukca iyi oldugunu soyleyebilirim.
    eksiciler (bkz: deep water) filminide begenmemisti o filmide seyrettim guzeldi. benim icin bu saatten sonra onemli olan filmin kendisini seyrettirebilmesi.
  • seyretmeye başladıktan sonra, ilk başlarda "hadi birazdan düzelir, hadi birazdan düzelir" diyerek, belli bir süre sonra da "lan bu kadar seyrettim, bari bititeyim" diye seyrettiğim film.
  • çok güzel bir film olmadığında hemfikirim, ancak izlenmeyecek kadar leş bir film de değildir. aksiyon sahneleri, çatışmalar falan bence oldukça iyiydi, konu biraz havada kalıyor ama şahsen sıkılmadan izledim. aksiyon filmlerini seviyorsanız izlenebilir, senaryo olarak beklentiyi yüksek tutmamak lazım.
hesabın var mı? giriş yap