• kendi dükkanlarından kilogramını 50 liraya alabileceğiniz, lezzetli bir sucuk markası. kangal şeklinde değil, parmak şeklinde üretiliyor. marketlerde satılan, plastik görünümlü sucuklar gibi değil, keserken dağılıyor. pazar sabahı kahvaltısında yerken sizi mutlu edeceği kesin.
  • az bilinen ama gerçekten lezzetli bir sucuk markası. internet siparişi ile gelenler nasıldır bilmem ama yerinden aldığım sucuğa doyamamıştım.
    kendisi ile tanışıklığım da vedat milor vasıtasıyla oldu. milli açımız vedat beye bizleri bu lezzetle tanıştırdığı için can-ı gönülden şükranlarımı sunuyorum. kendisini bir pazar sabahı sucuklu yumurtaya ekmek banarken, italyan peynirlerinden ve daha iyisini fransada yediği bilimum yiyecekten konuşmak üzere evime beklediğimi de belirtmek istiyorum.
  • sucuğun içerisine o kadar çok sarımsak koymuşlar ki, ne baharat ne de et tadı geliyor. ben hayatımda bu kadar sarımsaklı birşey yemedim.
    aslında malzeme kalitesi iyi duruyor, yağ bile yok sırf et koymuşlar içine ( tabi yağlı seven de olabilir ), ama dediğim gibi orantı konusunda çok problemli bir ürün.
  • kayseri hacılar'da bulunan bir kasap/bakkal gibi bir yer aslında.

arkadaşın dediğine göre dönemin cumhurbaşkanı abdullah gül çankaya köşkü'ne karamavuşların sucuğunu aldırıyormuş.

istanbul'da ne kadar bilemiyorum ama 2016 başı itibarıyle sucuğun kilosunu 50tl'den satmaktadır. fiyat imamoğlu sucukları'nda 70tl idi.
  • çocukluğunuzda yediğiniz çiğ sucuk vardı ya hah bu o işte.
  • sucuk, pastırma, mantı gibi yiyecekleri bünyesinde barındıran et ve et ürünleri markası.

edit: ukteydi. hallettik.
  • gerçek sucuk bunların yaptığıdır. müthiş.
hesabın var mı? giriş yap