• inat eden çalışan değil yoksulluk olduğundan mecbur kalan insanlar.
  • mecburen kalktık ve geldik.
    patron gelme dedi de biz mi paraladık kendimizi
  • "özgürlük, istediğiniz şeyi yapmak değil, istemediğiniz şeyi yapmamaktır." diye bir söz okumuştum.
  • inatla işe gitmeye çalışanlar mı? ben böyle saçma başlık görmedim, bu havada inatla iş için çağıranlar desene sen şuna. nasıl bi aklın ürünüsün amk lsşfksşf.
  • patronum.
    2 saatlik maceradan sonra nihayet işteyim.
    ama çalışan ibneler gelmemiş :)

not= kar lastiği takmayanları allah bildiği gibi yapsın
  • türkiye'de çok büyük bir nüfustur, malesef. dünya internet sayesinde artık insanların işlerini evden yaptığı, şirketlerin çalışanlarını evde çalışmaya teşvik ettiği bir döneme girmişken türkiye'de hala koca koca plazaların inşa edildiği, insanların karda kışta yılın 300 günü ofis katlarına tıkıştırıldığı dönemde takılı kalmış olması, gelecekte bu israfın faturasını yeterince gelişememek ile ödeyecek olması çok acı.
  • ben ve benim gibi bir çok insanın aynı kararlılıkla gerçekleştirdiği eylemdir.şuan ofiste sıcak çay ve trance müzik eşliğinde sözlüğün tadını çıkartıyorum.akşama çilenin kralını çekeceğim oda ayrı bir durum.
  • zavallı ablam da sabah 6'da çıktı yollara işe gidicem diye. o saatte kara ilk ayak basan o idi sanırım.

benden de nefret ediyodur şuan evden çalışıyorum diye.

bizim şirket gavur şirket insana değer veriyolar ben napıyım? dün de saat 2'de servisler kalktı herkesi gönderdiler evine mesela.

not: böyle yerlerde çalışın.
hesabın var mı? giriş yap