• pengi diyorum başka bir şey demiyorum. salacan bunu batı dünyasına yeniden yükselme devrini yaşarız.
  • zeka olmadan sırf evrim geçirerek medeniyet kurulabilir mesajı vererek toplumsal kodlarımızla oynayan adı yerli aslı dış mihrak şeysi.
  • trt çocuk kanalında yayınlanan yerli yapım çizgi film.
    öncelikle şarkısı çok başarılı.
    yerli yapım olduğu için anlattıkları bize daha yakın geliyor o yanı da güzel.
    tanımlayamadığım bir garipliği var. arak desen değil, subliminal mesaj desen ben göremedim. ama sabırla izliyorum sizi kare takımı. elbet bir gün hata yapıp, açık vereceksiniz.
  • beyler sakin olun sadece çocuklar için yapılmış bir çizgi film.
  • hacivat karagöz bölümünde yerli yapım olduğunu anladığım, en az yabancı çizgi filmler kadar başarılı, kaliteli ve yerli çizgi film.
  • sanırım amacı küçük çocuklara kavramları öğretmek. küçük-büyük, sıcak-soğuk, ön-arka vs gibi. 3-4 yaş için gayet güzel bence.
  • güzel bir çizgi dizi. her ne kadar animasyonlarını çok beğenmesem bile çocuklar için öğretici görünüyor.
  • kızımın bayıldığı çizgi film. o bayıldığı için ben de ona bakarak bayılıyorum.
  • çocuklar için çok geliştirici bulduğum gayet profesyonel duran bir çizgi film.
    hatta izlediklerimin arasında en iyisi diyebilirim.
hesabın var mı? giriş yap