• hayatta hiç bir şeye, sevmese bile ölüye dahi saygısı olmayan insanlar son senelerde çok fazla türedi.
  • kendi babasına olan nefretini rahmetli müslüm gürses’e kusan yazar beyanı.
  • (bkz: ilgi orosu) *
  • (bkz: ekşici ikiyüzlülüğü)

ne kadar çok seviyorsunuz romantizm kasmayı. ölümünden önce kendisinden hoşlanmaz ve dinleyici kitlesinden nefret ederken ölümüyle adamı popüler kültürün prim makinesi yaparak kim ölüye saygısızlık yapıyor acaba ? çünkü sizin kendi ahlak yargılarınız var. ahmet kaya, müslüm gürses yapınca savunup sevmediğiniz bir ünlü yapınca kendi davanızmış gibi yermeniz buradan geliyor.
  • lumpen comarlarin "abi adam yokluk cekmis :(" diyerek savunmasi nasil comar genlerine sahip olduklarini gosteriyor.

ulan dedemin yasadigi zorluklarin yaninda bu iradesiz comarin yasadiklari teletabi seviyesinde kalir, adamin birak ananeme bagirmasini veya el kaldirmasini, sarhos oldugunu onu birak sigara ictigini bile gormedim. rezillik icinde buyuyup alin teri ve hirsiyla 4 tane doktor okuttu sifirdan. bu comar ve comarseverlerin iradesizlige kilif uydurmasi bir orta dogu aliskanligidir.
  • son dönemlerinde ortama uyup, her telden şarkıyı söylemesiyle, radarıma takılıp aslında iyiymiş dediğim bir şarkıcıdır müslüm gürses. en hastası olduğum yorumu da ‘bir ömür yetmez ki’ yorumudur. veya sezen aksu onun bir şarkısını söylemiştir, takdir etmişizdir vs. onun dışında müslüm babayla işim olmaz. karısını dövdüğünü ilk defa duydum, ne diyelim çok korkunç. fakat adam ölmüş, hesap kapanmış, pavyon şarkıcısı falan yanlış söylemler yani.
  • eşini döven bir adam, isterse sülalesi gözü önünde öldürülsün, benim için biryerde saygıyı haketmiyor demektir.
hesabın var mı? giriş yap