• böyle adalet sistemi mi olur lan!? korkuyorum amına koduklarım, şu memlekette,etrafımda ne gördüysem korkuyorum. bir kadını sevmekten korkuyorum, kötü şeyler yaşamaktan korkuyorum. sizin bu anasını siktiğimin hevesatı yüzünden. ilişkim var ama korkuyorum önceki birlikteliklerim boktan geçti şimdi hala korkuyorum. bunları gördükçe daha çok korkuyorum. yeter artık

edit: ilişkim uzun bir süre önce bitti, korkmaya devam
  • böyle adalet sistemimi olur
  • dünya kadar malın olacağına, neyse...
  • valla kimse kusura bakmasın, bu tür kararlar kadına şiddetin önünü açıyor bence..

adam, karısının aldattığını bir şekilde yakalamış. muhtemelen şu telefonuna casus program, eve gizli kamera falan koymuştur. bu durumda adam zaten magdurken, adamın bu mağduriyeti cozulmeyince ne yapacak bu adam?

tamam bir çoğu paşa paşa kendilerine kesilen nafaka cezasını falan ödüyor da işte o kalan diğer bir kısmı bunu kendine yedirmeyip kendi adaletini kendi sağlamaya çalışıyor..
  • tek eşlilik manyaklarını çıldırtan karardır.

karın(kocan) seni aldattı. bunu gördün. bitti. boşan ve hayatına devam et.

ama sen illa "rezil" edeceğim dersen böyle hizaya sokarlar adamı.

ha, hukuk sistemimiz mağara kanunlarından hallice ama arada güzel şeyler olmuyor değil ;)

saniye geçmeden damlayan manyaklara özel edit :

nafaka saçmalıktır, hak olmaktan çıkarılmalıdır. çıkarılana kadar adam ne yapsın, diyenlere de "o zamana kadar tüm kanunlara uysun, düzgün kanıtlar toplasın" derim.

üstümdeki eleman da cinayetten bahsetmiş. kadın aldattı diye öldürmeyi makul sayıyor cani. asıl böylelerine boynuz takacaksın ki özüne dönsün.
  • anası çok eşli olup babası belli olmayanların sevindiği mağduriyet. adam aldatılmış. ispatlamış. suçlu bulunmuş.
  • aldatmanın kanuna uygun delili nasıl olacak amk karın/sevgilisi/sen selfie çekip hakime mi yollayacaksınız! tabi ki gizli saklı elde edilecek

edit: swinger'ın suç olduğu memlekette aldatmak özel hayatın gizliliğine girdi ya helal olsun.

bizdeki sistem ne yaptığınla alakalı değil isteyerek bir şey yapıp mutlu oluyorsan devlet cezalandırıyor. istemediğin bir şey başına geldi ve devlete işin düştüyse devlet karşı tarafı ödüllendiriyor.sonunda iş buraya varacak
  • mevcut yasalar çerçevesinde şaşırılmayacak durumdur. bir müvekkilimin eşi tarafından aldatıldığını ses kayıtları ve görüntülerle ortaya koymuştuk ancak sunduğumuz belgeler yasal delil kapsamında olmadığından boşanma davasında dikkate alınmadı. ayrıca müvekkil aleyhinde, eşinin şikâyeti üzerine başlığa konu suçtan ceza davası açıldı ve hükmün açıklanmasının geri bırakılması kararı verildi.
  • aldatmayacak birisiyle evlenin.
  • memlekette herşey hilkat garibesi olur mu yahu ? adaletten bahs ediyoruz kadın aldatıyor peki adam nasıl ispatlasın ateş mi bu dumanı tütecekte diyeceksin ateş var lütfen siktirin
hesabın var mı? giriş yap