• bu sitenin amacı tam olarak nedir? bir türlü çözemedim. doktora yapıyorum, alanımla ilgili yerlere başvuruyorum. firma öz geçmişi görüntülemiyo bile. kariyerden iş bulan varsa söylesin nedir çaresi?
  • atom bile parçalamış olsanız başvurduğunuz milyon tane ilandan size gerçek bir geri dönüşün asla olmadığı iş bulamama sitesidir.

iş veren arada sırada gönlünüz olsun diye öz geçmişinizi görüntüler. tahminimce ya fotoğrafınızı beğendiği ya da "olm tipe bak" diye sizin bir parçası olamayacağınız çalışma arkadaşlarına göstermek içindir.

çok bir beklentiniz olmasın, üzer.
  • fiyat politikalari rezalet olan firma.

hayvani para aldigi ilana basvuru limiti koyuyor, durum su:

ilan: yazilim gelistirme departmani muduru
    ilana basvuranlar: alim satim muduru, depo sorumlusu, bir kac yeni mezun muhendis.

basvurular alakasiz. alakali basvurulardaki adaylar basvurdugundan haberdar bile degil.

fiyatlar ise nal gibi. o fiyata amerikadan falan hizmet alirdim zaten, dusunun o derece sacma fiyatlar istiyorlar.

hic bulasmayin buraya, linkedinden belinize kuvvet tek tek adaylari siz bulup iletisime gecin. kariyer.net'e para kaptirmayin. gidin kimsesizler vakfina bagis yapin en azindan ic dunyanizda biraz mutluluk yasamis olursunuz gelen basvurulardan dolayi kriz gecirmek yerine.
  • iş bile bulamıyor ne kariyeri sitesi

ana sayfada ilan tarihi dün, ayrıntılarda ilk ilan tarihi 2 ay önce, eleman açığı 4, başvuran 10.000+ ...

galiba oturup gülüyorlar sonuçlara bakıp, enayilere bak fakirlere bak aqdumun işsizleri diyerek
  • ücretsiz siteye iş ilanı verip, muhtemelen iş bulamayacağınız, bulsanız dahi asgari ücreti görür müsünüz bilinmez bir site-i şahane..
  • son işimi bulduğum sitedir. birçok firma sırf bilinirlik için ilan koyarken kurumsal firmalar alımları buradan yapar.

eğer kariyeriniz 5++ ise şansınız var, kariyerinin başındakilere önerim kendi meslek odalarıyla irtibata geçmeleri. yine kendi meslekleriyle ilgili siteleri takip edebilirsiniz
  • ne işe yaradığını henüz çözemedim.
  • ne işe yaradığı muallak. cv toplama merkezi gibi bir yer sanırım.
  • erkek çalışır kari yer , net.
  • şirketlere otomatik mesaj gönderme kısıtı koysalar nasıl veriler çıkar çok merak ediyorum. başvuru yapıyorsun mesaj geliyor ama cvyi görüntüleyen bir allahın kulu yok.
hesabın var mı? giriş yap