• arkadaşın röportaj yapıp bir bölümünü mp3 olarak gönderdiği kişi. çok alçak gönüllü, hayranlarını çok seven biri olduğunu gördüm dinleyince. zaten röportaj teklifini geri çevirmemesinden belli öyle olduğu.
  • efendisinden gitarist, iyi çalar hem de...(bkz: my spirit lives on)
  • muzmin kisilik.
    manowar gibi bir grupta tarz olarak en farkli olani.
    cok iyi gitarist.
  • manowar'ın gitaristleri arasında en iyisi. gruba girmek için çok geç kaldığını düşünüyorum. heavy metal ve manowar'ın zirvede olduğu seneler bence bu elemanla yaşanmalıydı. grubu ve yaptığı işi her yönüyle çok seven, uyumlu, genel olarak mutlu ve hayatından memnun bir insan portresi.
    the power'daki solosunu çok leziz bulurum. tipik metal solosu işte, ama hızıyla tonuyla bitişiyle en önemlisi ruhuyla çok iyi oturuyor şarkıya. illa teknik akrobasi yapmaya gerek yok. ki yeri gelirse yapmayan bir adam da değildir.
  • 28 nisan 1965, pennsylvania doğumlu manowar gitaristi. grup fotolarında çok anti karizmatik, çok ezik gözükse de sahnede çok çılgındır kendileri. 6 ağustos 2005'te test edeceğiz kendisini sahnede.

(bkz: 6 ağustos 2005 manowar istanbul konseri)
  • metal dünyasinin kendine has gitaristlerinden birisi....hic hall efekti ya da chorus vs kullanamadan ,cok temiz ,cok akici ve melodik calabilen kimse
    ciliz oldugu icin manowar icinde garip duruyo(okkadar azmanin arasinda)...siyah flying v tadinda bi gitar kullaniyo...
    bi de tabii yas olatrak grubun en genci...
    number 1 daki solosuna dikkat edilmeli....direkt temiz ,teknik ve melodik olarak cok iyi harmanlanmis süpper bi solo.
  • manowar'ın süper gitaristi. matisko marka custom bir gitardan çıkartır o güzel sesleri...
  • master of the wind parçasında 12 telli bişey çalmıştır kendisi.
  • kendisi ve grubuyla pek alakam yoktur, sevmem etmem ama $u guzel sozu soylemi$ ki, hasta oldum:

"adding rap to rock is like taking the most beautiful girl you've ever seen to a plastic surgeon, and asking him to put a penis on her"
  • gods of warda gene attığı harikulade sololarla sanatını en güzel şekilde icra etmiş karl abimiz. zaten çok şahane bir insandı ama bu sefer daha bir başka çalmış, daha bir içli çalmış sanki. gitarına kurban, yaradana hayran karl abi, sonsuz saygılar buradan sana doğru...
hesabın var mı? giriş yap