• sozlukte paylasilmadigini gorunce paylasmak istedigim -bana gore- saibeli anket. mhp ile iyi parti'yi ayni gostermis, akp'yi ucurmus.

akp: 37.5
    chp: 25.3
    iyi: 10.2
    hdp: 10.1
    mhp: 10
    deva: 1.3

cb secimi ikinci tura kalirsa:

erdogan: 35.4
    kilicdaroglu: 33.9
    kararsiz: 30.6

erdogan: 41.3
    imamoglu: 34.2
    kararsiz: 24.5

erdogan: 41.4
    yavas: 39.3
    kararsiz: 19.4

kaynagi unutmusum
    abdül
  • böyyük reisin imamson ve yavaş'a fark attığını ama gılışları burun farkıyla geçtiğini öğrendiğimiz ankettir.

oturma organımı asıl işlevinde kullanmakta olduğumda gülemedim, ayağa kalkınca o zaten güler...
  • erdoğan'ın kılıçdaroğlu karşısında 35.4 alırken mansur yavaş karşısında 41.4 alması bu güne kadar yapılmış en başarısız manipülasyon denemesidir.
  • manipulasyona bak

şimdi erdoğan ; imamoğlu,kılıçdaroğlu,yavaş arasından hangisiyle 2li tura kalırsa rahat kazanır?

tabiiki kılıçdaroğlu

akılları sıra muhalefeti ve seçmenini bu s.kndirik anket ile yönetmeye kalkacaklar

hee sizin ankete bakacak kılıçdaroğlu lan ben katılsan yenme ihtimalimiz daha çok diyecek diğer tüm anketlerde rte yi ezen mansuru aday göstermeyecek öyle mi

hoş ben kılıçdaroğlunun bu 2sinide aday göstereceğini düşünmüyorum yani bir ihtimal mansur yavaş olabilir

keşke ankara belediye meclisinde çoğunluk chp de olsaydı o zaman mansur yavaş %100 aday derdim

neyse bu manüpile anketler e kanmayın
  • demek ki ekonomik kriz büyüdükçe oy artıyor.. valla ben de siyasetçi olacağım bu kadar kolaysa be..
  • akp'yi %40 üstünde gösteren hiç bir anket gerçekçi değildir.
  • bence iktidar millet ittifakının adayının kim olacağını bilmediği için kuduruyor.

böyle salak yanlı anketlere kanmayın.
  • optimarın sahibinin hilmi daşdemir olduğunu ve ağır akepeli olduğunu belirtelim. bu adamlar akepeye %37 diyorsa bilin ki o oy %27'i bir tık geçmez.
  • lan akp genel merkezinde yapmış olsalar bu kadar çıkmaz:p
hesabın var mı? giriş yap