şükela:  tümü | bugün
  • herhangi bir mesleği küçümsemek terbiyesizliktir ve genel olarak küçük olmaktan gelir.

not: firarspor yüzünden başlık başımıza kalmış.
  • mükemmel paylaşım olmuş çomar kardeş.
    edit:çomar kaçıp gitmiş.
  • bakımsız oldukları konusunda bir şey diyemem. ama benim gördüğüm işinde gücünde temiz insanlar oluyorlar çoğunlukla.
  • bkz (ayı gibi bakınca karşılık alamadığın kıza kezban demek)
  • olm sen yanında büyüğün olmadan markete gidecek yaşa geldin mi?

dondurma ya da oyuncak isteği yerine getirilmediği için ağlayan emekçi düşmanı yazar tespiti.
  • aşağılık kompleksli yazarların açtığı başlıklarda bugün...
  • kasiyere yürümüş karşılığında surat ekşitilip ya öff snn be slk cevabı almış yazar beyanıdır
    asla meslek ve insan aşağılamayı doğru bulmam ama şu tripli durum konusunda yazar haklı
    bakarsın, kasiyer kız, medeni olmak adına, ki yorulmuştur kızcağız, bir güzel bakış, kolay gelsin nasılsınız, teşekkür ederim vs dersin..
    ay asılıooooo der gibi hemen bi öf püf.. sonra da gel de yazarın, kezo olayına katılma..
    siz beğendiğiniz erkeklere yürürken veya beğendikleriniz size yürürken iyi, başkası size yaklaşınca oboozoooaoo.. hay sizin o çemçük ağzınızıızsızızızıızvızzz(saçma bitiriş)
  • "bunlar hep rastlantı dimı diye beni düşündürmüştür." kızların orasına burasına bakan sapık bir oç beyanı.
  • kasiyer dediğiniz kadınlar uzaydan gelmediler, birimizin akrabası kuzeni komşusunun kızı vs. yaptığınız alışverişin ödemesini almakla görevli insanın neden koluna kılına kalçasına bakıp negatif yorum yapıyorsunuz? ödeme alırken elinizi okşayıp içini mi gıdıklamalıydı?

yaşadığım yerde şok market var ara ara gidiyorum, genç bir kız var kasiyer ve biraz salaş dağınık halde çoğu zaman. bu kızı bir gün kucağında bebeğiyle gördüm daha el kadar. ön yargıdan kurtulun eşek kadar insanlarsınız