• nadide bir decision tree örneği.
  • beni kahkahalara boğan vatandaşın yorumudur.
    ahhaha
  • gerçek olduğunu düşünmediğim yorum. parodi olduğu savını inandırıcı buluyorum.

gelgelelim 'söylediği doğrudur, dış politikayı ne sanıyorsunuz' diyen kafayı inandırıcı veya ciddi veya nitelikli bulamıyorum.

türkiye gibi ülkelerin* dış politikası aynı dinden olan, aynı mezhepten olan veya en çok parası olan ülkelere göre ayarlanmaz. ulusal ve bölgesel çıkarlar bilinir, saptanır, incelenir; buna uygun rota çizilir. zaten din, mezhep ve para, dışta değil, içte de siyaset belirleyici olmamalıdır, olunca ne olduğunu görüyoruz.

ülkeler ufaktan yolunu bulmaya çalışan mahalle tefecisi kafasıyla yönetilmez.
  • mizansen olduğunu anlamamak için mal olmak gerekir
  • yakınen tanıdığım bir ekşi sözlük yazarıdır. akpli seçmenlikle alakası olmadığı gerçeğinin yanı sıra standart az düşünen insanların hayatını tiye alan aşırı komik başka videoların da sahibidir.

https://twitter.com/amankaptan?lang=tr
  • twitter'dan takip ettiğim kadarıyla bu vatandaş benim.
  • içinde geçen diyalogların mizansenden ibaret olduğunu anlayamayacak kadar saf olan yazarların uçurulması gereken videodur.belki sözlüğün ortalama iq'su biraz yükselir.
    güzel günler göreceğiz güneşli günler.
  • güzel bir düşünme algoritması sergilemiş vatandaşımız,
  • videodaki adam bir twitter kullanıcısı ve çektiği videoyu kendi hesabından paylaşmış. sözlükçülerin adama sallamadan önce videonun parodi olduğunun bilmelerini isterim. ha zihniyete sallayacaklara lafım yok, onlar devam etsin..
  • akp li değil de trol gibi, akp li olsa duramazsın
hesabın var mı? giriş yap