• bu basligi acan salak ..beslerim sana ne ..derdi sana mı düstü.. hayvan duşmani bir asalaksin ..bence sen önce insan olmayı dene gerizekalı..
  • sigara, alkol, kozmetik, iç çamaşırı, telefon, bilgisayar, tablet, beyaz eşya, siyah eşya, otomobil gibi her kullandığı şey ithal malı olabilecek bir troll'ün kedi düşmanlığı yapabilmek için en son bulduğu çaresiz tartışmadır.

hayvan sevmiyorsanız, sevmeyin. beslemiyorsanız da beslemeyin, kimsenin zorla besletecek hali yok. ama hayvan besleyenlere karşı her gün yeni bir başlık açmak, lise bilginizle akıl hastası, çaresiz insan gibi etiketlerle damgalamak neden? başkalarının hayvan beslemesinin size ne gibi bir zararı var? merak etmeyin, insanlar kedi besledi diye soyunuz kurumaz, aslında fena da olmazdı ya.

merak ediyorum, bu ülkenin yeni kuşağının bir kısmı neden bu kadar merhametsiz, anlayışsız, empatiden yoksun, kendi doğrusunu evrensel değer sanan kötü yetişmiş gençlerden oluşuyor? doğadan kopuk, elinizde telefonla, tabletle, okumadan ve düşünmeden, "hayvan pistir" diyen anneler tarafından büyümek mi sizi bu kadar gelişmemiş kişilikler haline getirdi? bireysel özgürlük kavramına ne oldu?

her türlü ithal ürün yasaklanacaksa kedi maması da birlikte yasaklansın. biz kedilere ciğer vermeyi de biliriz de, siz iphone'larınız, ipad'leriniz, ithal sigaralarınız, ağır hasar kayıtlı alıp anahtarını sallayarak gezdiğinizi otomobilleriniz olmadan nasıl yaşayacaksınız?
  • matematik kan ağladı , gözlerim kör oldu okurken . gerçekten böyle mi düşünüyorsun ?
  • hayvan beslemek deyip geçmeyin, bazı hayvanları beslemenin bir aileye ne kadar maliyeti var inanamazsınız.
    kedi beslemek güzeldir.herkese tavsiye edilir.
  • lan bu ülke en az 30 milyon çomar,5 milyon suriyeli besliyor.
    ama ekonominin iflası kediler yüzünden.
    (bkz: tüm kuşları siktin gözü leyleğe diktin)
  • basligi acan herkimse cok onceden engeli basmisim kendisine. gercekten ongorusu yuksek biriyim.

=> suradan siktir git.

ilgi cekmek icin validenizin gotunu de konu edeceksiniz yakinda.
  • 500 bin kişi sokak kedilerine yardım mı ediyor muş??. eğer böyle bir şey varsa türkiyede gönül rahatlığıyla ölebilirim. 150 kişiden biri kedi besliyor demek ki. 5 apartmandan birinde bir kedi dostu var. inanabiliyor musunuz buna daha bir de bu en azmış. ülkemle gurur duydum ilk kez.
  • 5 milyon insandan daha az maliyete sahip ve daha değerlidir kedi. bilmem kaç milyar dolar giderleri yok, sigortasız işe girmiyorlar, sınırları delik deşik etmiyorlar, el muhaberat ajanı değiller, ypgli değiller.
  • kedi bakımıyla ilgili her türlü ürünün lüks tüketim adı altında devlet eliyle fazla fazla vergilendirilip faydaya dönüştürüldüğünü bilmeyen, devletin gereksiz yığınla harcamasını görmezden gelip insanlarla bağ kuran, çoğu zaman çaresizlikle insana sığınan canlılarla uğraşmayı marifet bilen, sevginin paha biçilemez bir mutluluk olduğundan habersiz olan kişi beyanı. gerçek sevgi, parayla pulla kıyaslanamaz, ekonomisi falan da olmaz.
    https://youtu.be/h97oezp4h6m
hesabın var mı? giriş yap