• ben. kedi de beni seviyor. galiba. çok emin değilim.
  • pek yaramaz adamlar. şaka lan iyi iyidir. üç tane bizim böyle arkadaş vardı. üçü de sinsi çocuklardı.
  • kesinlikle ve kesinlikle evlenilecek erkektir.
  • diğer hayvanları seven erkeklere oranla daha iyi eş olacaktır, ben değil veterinerler söylüyor. onlarda hayvanla birlikte eşlerini de getiren kişileri gözlemleyerek bu sonuca varmışlar.
  • ırk kedi sevenlerin dahil olmaması gereken insanlar bütünüdür. pek tabii bütün kediler sevilmeli. ırk kediler sevilmesin demiyorum, özellikle onlar sevilmesin diyorum.

satın alanların da dahil olmaması gerekir.
  • sırf kedi seviyorsa diğer hayvanları pek sevmiyorsa o vakit pek saygı duyulası bir insan değildir ancak genel olarak hayvanları zaten sevip kedileri daha da çok seviyorsa...

ne evlenmelik bir erkektir, ne candır, ne de abartılacak bir tarafı vardır arkadaşlar. kendimden biliyorum. kendim gibi sığırın önde gideni olan arkadaşlardan biliyorum. bildiğin uyum sorunu yaşayan, sıkıntılı herifleriz biz. kedi seven herifleri yücelten entry giren kıllı mıllı arkadaşları fark edebiliyoruz kasmayın kendinizi. dalyaraklığın alemi yok.

ayrıca insan sevmeme ihtimali de yüksektir kedi seven herifin.
  • duygusal, sevgi dolu ve yufka yürekli bir erkektir.
    kedi apayrı bir hayvan ki zeki, temizliğine dikkat eden ve sanki başka bir âlemden gelmiş gibidir.
  • sevilecek ada'm gibi adamlardandır...gerçi ben sevmiyorum
  • "kedi sevenler"ve "50m yakınında bir hatun kişisi bulunup kediyi sever gibi görünenler" olarak 2 ye ayrılır.ki bu da kediyi sevişinden rahatlıkla anlaşılabilir.
    ayrıca, kedi sevilmez mı lan!
hesabın var mı? giriş yap