• hayatımda daha büyük bir orospu çocukluğu görmedim. ahirete inanmayan bana, bu yaratığın cehennemde cayır cayır yanması için dua ettiriyor.
  • yüreği kaldıramayacak olanlar izlemesin. ben izledim pişman oldum. çok acı veriyor. güzelim kediye çok üzüldüm. yapan yaratığa ne desek boş. insan çok kötü bir tür.

@kendokan nikli çaylaktan aldığım bilgiye göre yapan cani japon bir muhasebeciymiş ve 2016 yılında hapis cezasına çarptırılmış.

haber linkleri de burada ;

link
    link
  • gerçekten ceza istemekten, küfretmekten, bela okumaktan falan önce ben psikologlardan, psikiyatristlerden doğru düzgün ve doyurucu bir açıklama bekliyorum. onları zaten her halükarda yapacağız bu orospu çocuğu için. ama bir insan bunu neden yapar ve neden paylaşır? beklentisi nedir? fark edilmek mi? bir insan neden, nasıl bu hale gelir, merhamet duygusunu nasıl böylesine yitirir? gerçekten merak ediyorum.
  • bu piçi yakalayıp derisini yüzüp tuzlu kaynar suda bekleteceksin.
  • yahu bir insan evladı bunu neden yapar?

bunlar insan ise, ben insan değilim.
  • bu manyak yaratık japonya'da. bir yıl içinde 13 kediyi inanılmaz işkencelerle öldürmek suçundan yakalanıp 1.5 sene hapis cezası almış. adam şu anda serbestmis. japonlarin kedi sevgisi malum. inşallah en az kendisi kadar psikopat bir hayvansevere denk gelir. şimdilik işini kaybetmiş aile ve özel hayatı bitmiş.
  • içler acısı bir işkence.
    yalnız kaynar su değil yağ gibi geldi bana.
  • ulan telefonun başında ben orospu çocuğuna yalvardım be.

ne olur ikinciyi yapma

ne olur üçüncüyü yapma

lan yeter bari dördüncüyü yapma vicdana gel dedim.

ulan çok hayvana işkence gördüm de ilk defa gözümden yaş geldi ağladım be.

o hayvanın çektiği acıları ben çektim burada orospu çocuğu.

o hayvanın her inlemesinde ben yandım burada orospu çocuğu.

ulan nasıl bi canilik bu, bilmem kaç milyon yıllık dünyada gele gele bu devre mi denk geldim amk.

lan yaşamaktan tiksindim senin gibi orospu çocukları yüzünden orospu çocuğu.

senin ben gelmişini geçmişini evveliyatını zürriyetini hürriyetini sikeyim amın feryadı.

seni doğuran senin tohumunu veren sana eğitim veremeyen ananı babanı sikeyim orospu çocuğu.

o hayvancağız senden bunun acısını çıkaracak elbet, dua et öbür tarafta ben karşına çıkmayayım orospu çocuğu.

edit; lan orospu çocuğu entriyi yazali yirmi dakka olmuş hala kendime gelemedim. hala gözümün önünde o hayvan. hala kulağım çınlıyor onun sesleriyle. senin ben.
  • sen nasıl bir şeytanın eline düştün öyle kurban olduğum yavrum ya nasıl canı yanmış nasıl
    yeni bir olay mı ve kedi bu canini elinden alınabildi mi öğrenebilsek keşke
  • başlığı açana uzun uzun küfredip sildim. ne amaçla böyle bir başlık açılır anlamış değilim. kol bacak kopmalı bir sürü video izlemişimdir fakat bunun kadar kötü gelmemişti hiçbiri.

vahşet içeren bir video

edit: allahın sığırı kamuoyu oluşturacakmış bir de bak oluşturdun kamuoyunu bütün eziyetler bitti dünyada şu an
hesabın var mı? giriş yap