• vücuduma antibiyotik dayadığım bugünlerde mide ve bağırsakları toparlayan ballı ve muzlu olanını tek geçtiğim 250 ml lik şişelerde satılan altınkılıç içeceği,
    orman meyveli olanında çilek, böğürtlen ve ahududu bulunur.
  • şu an ballı muzlusunu içtiğim süper içecek, tadı meyveli yoğurt gibi hem de über yararlı
  • yeni çıkardıkları yaban mersinli ve kara üzüm - kayısılı ürünleriyle kalbimi fetheden marka. içmelere doyamıyorum.
  • karaüzüm kayısılı olanı piyasadaki en lezzetli içecektir. bakın, kefir yararlı vs. falan demiyorum. çok lezzetli namussuz.
  • bütün dünyaya ihrac edip tanıtmamız gereken über ürün. fakat içindekiler kısmında orman meyveleri sosu diyor ama sosun içinde ne olduğu yazmıyor. bunun düzeltilmesi gerek.
  • sloganı kefirix and chill olmalı.
  • cileklisi muazzam olan mideye cok iyi gelen icecek. tadi ayni cilekli danone yogurdu mihihi
  • ballı muzlu olanını fondip yaptığım içecek. sadesine alışık değilseniz tavsiye ederim.
  • yaban mersinlisi favorim.
    sade kefiri yıllar önce denemiş ama kokusundan rahatsız olmuştum. tadı da ekşi gelmişti kısacası beğenmemiştim.
    ama şimdi eve paket paket alıyoruz kahvaltıdan sonra akşam yatmadan yapıştırıyoruz.

çok başarılı...
  • orman meyvelisi beni benden alan muhteşem bir lezzette. zaten böğürtlen çilek ahududu olsun, en sevdiğim meyvelerden. ama çok şekerli. ara öğünü bunla yapayım demiştim yediğime biraz pişman oldum. resmen cheat meal oldu.
hesabın var mı? giriş yap