• nerelerde bulabilirim diye arandığım içkidir. aradım taradım bulamadım.
    not:osmanbey-kurtuluşta oturuyorum.
  • inanılmaz güzel bir kokusu olan kavunlu içki.
    aslında bir tür votkadır. ancak iyi bir şekilde markalaşmıştır.
    sek olarak içimi gayet hoştur.
    istenilirse meyva suyu ile karıştırılıp hoş kokteyler yapılabilir.
  • bir smirnoff north değildir.
  • 2013'e girip giremediğimi anlamama mani olan içki. en son saat 10 falandı açtım bi bardak kavunlusundan içtim, tadı güzel böyle hafif bişey gibiydi, herkes rakı içince kimse de dadanmadı 11.30da bütün şişe bitmişti. en son kendimi oturma odasındaki kanepeye bıraktığımı hatırlıyorum. bence bebek yüzlü katilin ta kendisi.
  • çileklisini bulamadığımdan (hem türkiye hem moskova duty free) kavunlusunu aldığım leziz meyve suyu (!).
  • sek olan versiyonunda %38 oranında alkol vardır ve hemen hemen 7 euro'ya bulabilirsiniz. 2 shot üstüne ne geçerse elinize karıştırın farketmez. sonra aynı formulü 2 bardağa daha uyarlayın benim gibi olun. babalar gibi %38 oranında alkol duruyor karşınızda, saygı duyun. tabi üstünde "distilled from selected ingredients according to orginal recipe of count stephan keglevich" yazıyor üstünde ingilizce, italya'da satılmasına rağmen.

cennetliksin lord keglevich diyorum sadece.
  • insanlığın henüz bunun kavunlusunun ideal içim şeklini bulamadığını düşünüyorum. bu konunun üzerine eğilinmeli acilen.
  • şerbet içiyormuş hissi veren içki. hele ki şeftalilisi! buzsuz hayatta geçmez boğazdan.
  • kavunlusunu arka arkaya shot yapinca tatli tatli bi urperti gelir insana
  • kavunlusuyla gonulleri fetheden votka markasidir.kavunlu keglevich ile ask yasayan arkadasimiz yuzunden butun shot oyunlarini bununla oynuyoruz,sonrasi da malum.
hesabın var mı? giriş yap