şükela:  tümü | bugün soru sor
  • ahahahah hayatımda gördüğüm en minnoş atar yaaa kıyamam,

çinirlendin mi çenn ?

o yatağıyla yorganıyla 50 kilo hal, çırpı kollar, içinde "kapris" kelimesi geçen minnoş dayılanma, mikrofonu 12 yaşında bi kız gibi yere fırlatış anı ve üzerine gelen elemandan hafif tırsıp geri basış <3

beyler kendinize bir sorun, en son ne zaman başka bir erkeğe sinirlendiğinizde " kapris " kelimesini cümle içinde kullandınız ?

sddghjjhdasfb
  • akıllara cem yılmaz’ın “ben de koyucam ha” esprisini getirmiştir *
  • kafası başka şeylere bozukmuş. drug'ların da etkisiyle çoluğa çocuğa patlamış. yalnız herifin nasıl bir aurası varsa, seni sikerim deyince; dj, budist olup herife selam vermiş.
  • budistler gibi kendisinden özür dileyen kişinin arkadaşım olduğu ilginç bir videodur.
  • kadir dogulu yapti sandim bi an sok oldum. dedim kadir dogulu boyle bi sey yapmaz. adamdir o. kadir dogulu ile kemal dogulu’nun kardes oldugunu, kenan dogulu ile bir akrabaligi bulunmadigini, kadir dogulu’nun hande yener’in eski sevgilisi oldugunu, kemal dogulu’nun modaci oldugunu ve bi ara yamulmuyorsam “benim tarzim” diye bi program vardi onu sundugunu biliyorum.

bilmedigim sey su: olm bu adam modaci degil mi sarki da mi soyluyo?
  • 2 metre önündeki adama "kaprisini sikerim" derken neden mikrofona konuşuyor anlamadım. sonra kaprisini siktiği kişi ona doğru iki adım gelince neden ödü bokuna karıştı onu da anlamadım. yani aslında anladım da, madem o kadar yüreğin yoktu, neden insanlara şov yaparcasına küfür ediyorsun adama? tırt.
  • son kapris sikicinin küfrederek yaptığı olaydır. mikrofonu fırlatması gerçekten muazzam. aklıma kutsal damaca itmen filmindeki “güneşi görmek ister misin?” diyen şahıs geldi.

dikkat: mikrofon fırlatma ve ardından (demin kapris siken kişinin) geri geri yürümesini barındıran videodur.