• ahahahah hayatımda gördüğüm en minnoş atar yaaa kıyamam,

çinirlendin mi çenn ?

o yatağıyla yorganıyla 50 kilo hal, çırpı kollar, içinde "kapris" kelimesi geçen minnoş dayılanma, mikrofonu 12 yaşında bi kız gibi yere fırlatış anı ve üzerine gelen elemandan hafif tırsıp geri basış <3

beyler kendinize bir sorun, en son ne zaman başka bir erkeğe sinirlendiğinizde " kapris " kelimesini cümle içinde kullandınız ?

sddghjjhdasfb
  • kafası başka şeylere bozukmuş. drug'ların da etkisiyle çoluğa çocuğa patlamış. yalnız herifin nasıl bir aurası varsa, seni sikerim deyince; dj, budist olup herife selam vermiş.
  • 2 metre önündeki adama "kaprisini sikerim" derken neden mikrofona konuşuyor anlamadım. sonra kaprisini siktiği kişi ona doğru iki adım gelince neden ödü bokuna karıştı onu da anlamadım. yani aslında anladım da, madem o kadar yüreğin yoktu, neden insanlara şov yaparcasına küfür ediyorsun adama? tırt.
  • son kapris sikicinin küfrederek yaptığı olaydır. mikrofonu fırlatması gerçekten muazzam. aklıma kutsal damaca itmen filmindeki “güneşi görmek ister misin?” diyen şahıs geldi.

dikkat: mikrofon fırlatma ve ardından (demin kapris siken kişinin) geri geri yürümesini barındıran videodur.
  • asıl işi yapan dj üç kuruş para alır, bunlar çuvalla... muhtemelen işinden olmamak için küfre boyun eğmiştir.

tanım: yere bırakmadır o, fırlatma olsa duramazsın.
  • bir an için kemal kılıçdaroğlu'nun mikrofonu fırlatması diye okuyup heyecanlandığım başlıktır. sizin de partinin de amına korum deyip istifayı bastı diye düşünmüştüm. olmamış gene.

(bkz: kemal doğulu kim amk)

(bkz: başlıkları yanlış okumak)
  • kendini rockstar sanan dar atletli popçu içeren video. ulan tatile gelmiş 50 kişiye konser veriyorsun havalara bak.

sanatçı nasıl olunur şu videoyu baştan sona izlemeni öneririm;
    https://www.youtube.com/watch?v=tf8bwbl5myg
  • benim anlamadığım şey abi şu kendini ünlü sanan bu tip organizmaların davet edildiği yerlere gidip ne yapıyor ne dinliyorsunuz kuzum.

yani gerçekten anlamıyorum, şimdi işi yapan bi dj var bu ünlü oldurulan (sizin gibi mallar sayesinde) kişi de orada takılıyor. la bu kadar mi zavallısınız da bi tv figürü görmek için orada ayakta durup binlerce lira para vermeye?

oradaki lavuk da tabi sizin gibi mallara hak ettiğiniz şekilde davranıp sizi hiç sallamayıp sahnede küfür eder. siz de bir sürü para verip bu rezillikleri izlersiniz.

kendine bu kadar değer verilmemesine sevinen bir toplum görmedim şu yaşıma geldim de..
  • (bkz: kemal doğulu kim amk)

tutamadım kendimi.

ve fakat hakikaten bilmiyorum eleman kimdir.
hesabın var mı? giriş yap