1. chp istanbul millet vekili aynı zamanda, ssk eski genel müdürü. mecliste akp'nin özelleştirme politikasına karşı ağzını açan ender kişilerden biri...
  2. güzel konuşan, son derece aklıbaşında, güven telkin eden bir kişi, milletvekili olmaya yaraşır bir insan. televizyonda uyandırdığı intiba bu.

    (bkz: yolsuzluk ve yoksulluk)
  3. alternatifsizlikten chp kadrosuna dahil olduğunu sandığım dürüst politikacı. aklıselim sahibidir. bütün vekillerin onun gibi olmasını isterim.
  4. devlet bahçeli ve ahmet türk ten sonra konuşunca çookk güzel konuştuğu sanılan fakat senin benim gibi konuşan, vurgularında tipik chp halaşalığı sezdiğim bir istanbul beyefendisi adetaaa
  5. chp grup başkan vekili'dir aynı zamanda.
  6. 548 kişilik mecliste belki de milletin vekili sıfatını en fazla hak eden, tunceli doğumlu, 23.dönem chp istanbul milletvekili..
  7. hergün yeni bir belge ile basının karşısına çıkan ve iktidar partisinin kirli çamaşırlarını bir bir ortaya döken, muhalefet konusunda ise ismi ile partilerin önüne geçen değerli milletvekili. başarılı çalışmalarının devamını mutlaka bekliyorum.

kemal kılıçdaroğlu hakkında bilgi verin