• madem beceremedin, istifa denen bir mekanizma var.

ama yok, milletin kanını bir iki yıl daha içmek varken neden istifa etsin ki?
  • becerilmeyecek bir şey değil bence. çok zor değil akp vekili olmak. vatandaşın faydasına olan şeyleri reddediyorsun mhp oyları ile beraber. arada çıkıp kılıçdara, ekoya giydiriyorsun. yağ kuyruklarından bahset bir de tamam işte.
  • biz biliyorduk zaten. senin farketmen güzel bir gelişme.
  • bir itiraf.

milletin vekilliğinin bu kadar ucuz olduğu bir oluşumun içinde bulunmaktan duyduğu hicabı itiraf etmesi de bir noktada olumlu tabi. buna da üzülecek değiliz yallah motoristana.
  • ben istesem bidonu m.vekili seçtiririm diyen adnan menderese rahmet diliyorum.
  • istifa et o zaman bütün vekillik haklarından da vazgeç ama rahat değil mi sakarya'dan izmir'e 3 saatte son sürat vergisiz araba ile gitmek...
  • ne güzel ya deneme tahtası bu ülke. hiç bir sorumluluk duymadan sınırsız yetki sıfır sorumluluk ile dilediğini mv. yap, dilediğini bakan yap, ülkeye bir şeyler verirmi hiç bir önemi yok. ünlü olsun, zengin olsun, popüler olsun yeter.
  • --- spoiler ---

"-üç ayda bir maaş alıyorum. hepsi makbuzlu. ilk haftadan maaş bitiyor. ona yardım. buna yardım. onun kira ödemesi, bunun kira ödemesi vs. derken maaş yetmiyor bile.
    --- spoiler ---

daha bitmedi. devam ediyoruz

--- spoiler ---

vekilliğin bana faydası değil, aksine maddi zararı var. meclis'e gidip gelirken aracımla 100 bin km. yapıyorum. bu kadar eleştiriyi hak ediyor muyum?
    --- spoiler ---

ah canım ya ona yardım buna yardım zordur hakkaten.

100 bin km yapmış. gitmeseydin akp ve mhp oylarıyla reddedilen önerilerde bir kişi eksik olurdu. çok mu önemli bir insansın ?
  • (bkz: #124104275)
  • herhalde çevresindeki akp millet vekillerinin bundan daha fazlasını yaptığını düşünüyor. ihale takibi filan yapmadıysa ve söylediği gibi en azından maaşını bağışladıysa akp standartlarına göre bir tık fazlası var.
hesabın var mı? giriş yap