• çiğköftesinin tadını bilmem, yemedim, yiyemedim, yedirmediler. ama bir daha dükkanına uğrayıp çiğköfte isteme gafletinde bulunmayacağım mekandır efendim. niye? çünkü müşteri odaklı değiller. çünkü müşteriyi memnun etmek değil, sadece mallarını satmak istiyorlar.

ben dürüm yemem efendim. rejim yapıyorum ve kesinlikle hamur mamulü yemiyorum. ne istedim sizden? bir porsiyon çiğ köfte. ne yaptınız? yanında 2-3 kişilik yazan ve fiyatı 9 ytl. olan küçük menüden almam gerektiğini söylediniz. daha küçüğü yok mu diye sorduğumda da "daha küçüğü 3 ytl.'lik dürüm" dediniz. porsiyon olarak alma çabalarımın hepsini boşa çıkardınız. bre hiç mi kafanız çalışmıyor. ben dürüm istemiyorum kardeşim. lök gibi lavaşı yedirmeyin bana. say bi kaç tane çiğköfte koyuyorsun dürüme? atıyorum 6 tane mi? o 6 çiğköfteyi tabağa koy ver. benim dürümümü dürme, bu kadar kolay. hatta lavaşını da istemiyorum, yemeyeceğim. dürüm getirsen de ben dürümü açıp içindeki çiğköfteleri yiyeceğim, lavaş da çöpe gidecek. hem sen lavaştan tasarruf et, hem beni memnun et. nah size bir daha gelirsem. denemek için ilk kez geldim, bu yüzden geri yolladınız beni. bir daha da gelen ne olsun.
  • siparis etmeden et gelir masaya. kenan usta sizin icin hazirlamistir. gecenin sonunda 10 kisilik masaya toplam 700 kusur liralik hesap gelir. en fazla 10 porsiyon et gelmis olmasina ragmen "400 liralik et yemissiniz" der hesap. keyfiniz kacar.
  • dün akşam 2 kişi gidip, 2 çöpşiş, 1 ciğer,1 çeşit et ve bir 3 kadeh rakı içip adam başı 180 tl verdiğimiz yer. resmen kazıklandık.
  • arkadaşlara güvenip, sözlük'e hiç bakmadan gittiğim ocakbaşımsı.

öncelikle, bir daha gider miyim? önünü bırak sokağından geçmem.

kızgınlığımın sebebini kısaca ifade etmek gerekirse, bu yaşa* kadar yeme içme konusunda hiçbir şeye acımamış ve iyi malzemeye para vermeyi seven bir insan olarak dün akşam hayatımda ilk kez kazıklandım.

gitmeyin, göndermeyin.
  • bir de kirvem ocakbasinin bir kenan ustasi vardir ki elinden cikana doyulmaz.
  • adıyaman'da çiğ köfte yenecek adres.
    lokanta, atatürk heykelinin oralarda. kime sorsanız gösterir.
    burada yediğim çiğ köfteden sonra istanbul'daki çiğ köfteleri nasıl yerim bilmiyorum.
  • ingilizce kartvizitinde adını "chef j.f.kenndy from turkey" şeklinde belirtmiş fantastik bir şahıstır kendisi. ayrıca çamurlu çiğköfteyi türkiye'nin her yerine yurtiçi kargo ve aras kargo vasıtasıyla, yurt dışına da turk hava yolları ile göndermekteymiş. ben sitesinin yalancısıyım.
    http://www.camurlu.com/
  • bu akşam 4 kişi gidip gayet de güzel doyup üstüne rakımızı da mezemizi de hüplettiğimiz kişi başı 60 tl gibi bir hesap ödeyip çıktığımız mekan. kararsızlara tavsiye ederim.
  • adıyaman'da bulunan mottosu heyyyyaaa olan menüsünde oldukça farklı çig köftleri bulunduran ( fetih1453, pestil, bozuka ) kendini aşmış ve farklılaşmış çiğ köftecidir.
  • (bkz: kenan turgut)
hesabın var mı? giriş yap