şükela:  tümü | bugün
 • kendisini ilk twitch'de jahreinin yayınına attığı bağışla tanıdığım yeni bir streamer. bir kaç hafta oldu sanırım stream hayatına başlayalı ki buna rağmen epey de izleniyor.

  kaldı ki sohbet, muhabbet yayınlarının yanı sıra sesi de gayet iyidir. youtube da kendisine ait bir kaç şarkıya rastlamıştım bu da bunun tescili niteliğinde. en azından gün içinde bünyeme yüklediğim bütün stresi kendisinin yayınını izleyerek atabiliyorum. şimdilik twitch'de çok görmediğimiz bir konsepte sahip. yayınları müzik-muhabbet tabanlı. bana göre, farklı olan daima ilgi çektiği için bu konsepte devam etmesini temenni ediyorum. zira zaten oyun oynayan oynayana. oyundan çok ne var ki twitch'de?

  genelde yayına muhabbet ve müzik için izleyicilerinden konuklar aldığından mütevellit ortaya çok matrak sahneler de çıkabiliyor. bu da yayını eğlenceli kılıyor haliyle. sen, ben gibi insanlar yayında bi nevi karaoke yapıyorlar anlayacağınız.

  eğer konsepte devam ederse önünün açık olduğunu düşündüğümdür. gayet seviyeli, eğlenceli, güzel muhabbeti var vesselam.
 • (bkz: jahrein)'le coverladığı geri dönemem şarkısı gayet güzel olan yayıncı ve müzisyen(hadi ya). birkaç gündür onlarca kez dinledim sanırım.

  başarılı işler yapacağını düşünüyorum.

  mehmet dayının doğallığı bile kendisini izlenebilir kılıyor.*
 • çoğunlukla blindıd uygulaması üzerinden rastgele eşleştiği kişiler ile belirli bir role bürünerek konuşan twitch yayıncısı. gayet eğlenceli, sesi güzel birisidir kendisi, oyun yayıncısından daha çok sohbet adamıdır. kendisini izleyenlerin düşüncelerini elinden geldiği kadar önemser, ki gördüğüm kadarıyla çoğu yayında akışı izleyicileri belirler. bazen trend olan videolara tepkisini gösterir. bunu yaparken discord grubu ile birlikte yayını yürütmektedir; yayının sesine, açılan discord odasının sesini de vererek hoş bir arkadaş ortamı yaratmaya çalışmıştır. gece vakitlerinde yayın yaptığı için hala abone olamadık bir gün yakalayıp emeğinin karşılığını küçük de olsa bir bağış ile vermek istiyorum, böyle orijinal kalmaya devam eder umarım.