şükela:  tümü | bugün
  • kendisini ilk twitch'de jahreinin yayınına attığı bağışla tanıdığım yeni bir streamer. bir kaç hafta oldu sanırım stream hayatına başlayalı ki buna rağmen epey de izleniyor.

kaldı ki sohbet, muhabbet yayınlarının yanı sıra sesi de gayet iyidir. youtube da kendisine ait bir kaç şarkıya rastlamıştım bu da bunun tescili niteliğinde. en azından gün içinde bünyeme yüklediğim bütün stresi kendisinin yayınını izleyerek atabiliyorum. şimdilik twitch'de çok görmediğimiz bir konsepte sahip. yayınları müzik-muhabbet tabanlı. bana göre, farklı olan daima ilgi çektiği için bu konsepte devam etmesini temenni ediyorum. zira zaten oyun oynayan oynayana. oyundan çok ne var ki twitch'de?

genelde yayına muhabbet ve müzik için izleyicilerinden konuklar aldığından mütevellit ortaya çok matrak sahneler de çıkabiliyor. bu da yayını eğlenceli kılıyor haliyle. sen, ben gibi insanlar yayında bi nevi karaoke yapıyorlar anlayacağınız.

eğer konsepte devam ederse önünün açık olduğunu düşündüğümdür. gayet seviyeli, eğlenceli, güzel muhabbeti var vesselam.
  • (bkz: jahrein)'le coverladığı geri dönemem şarkısı gayet güzel olan yayıncı ve müzisyen(hadi ya). birkaç gündür onlarca kez dinledim sanırım.

başarılı işler yapacağını düşünüyorum.

mehmet dayının doğallığı bile kendisini izlenebilir kılıyor.*