• hürriyet'in ikinci sayfasına konu olan haber.

şarkıcılık kariyerinde "kendi" adını kullanan nuray ülker, eksisozluk internet sitesine kişilik haklarını zedeleyici yazılar yazdığını iddia ettiği z.s.s.'ye 15 bin liralık manevi tazminat davası açtı.
    (hürriyet)

şimdi ben tabii hakareti, yanlışı savunamam. ancak kendi'nin iddaa etiğine göre z.s.s. adlı şahıs, "güzel sanatlar lisesini bitirdiğini iddia eden bu kızımız aslında lise 1 terk.", "içi boş cümleler sarf eden insan" diye yazmış sözlükte. bana göre bunlar hakaret değildir ve bunları söylemek haktır. yorumu siz değerli suser'lara bırakıyorum.
  • sonucunda babanin alinacagi dava.

hakaret gormemis bunlar...
  • şarkıcının yok yere kendini de suser arkadaşı da yormasıdır.

yahu ablacığım, senin camian, olayın bambaşka. baksana işine gücüne. burda adamın biri hakaret etse ne olur, methetse ne olur. sen çarkını döndürüyor musun? gerisi hikaye.

oldu olacak, güzel entry girenleri de klibinde dansçı diye oynat. her hakarete bir dava, her iltifata bir öpücük.
  • (bkz: dava açacağı) kullanmıştır. kendiside epey bir açık saçıkmış gerçi. bu genç yazarımızın ismi cismi nasıl bulunduysa. ekşi sözlük tarafı vermiştir demek ki ip sini. olsa olsa gündeme gelmek isteyen çok ünlü sanatçımızın ( kimki ? ) gündeme gelmek istemesi. hürriyette de kesin çıplak pozlarıyla konu haber yapılmıştır.

tam tahmin ettiğim gibiymiş
    ilk vakası da değilmiş arkadaşının eşine de dava açmış
  • sen kendine kendi demişsin ama bu bildiğin kezban dediğim dava.
  • avukatının söylediği "hakaretin ağırlığı ve yayınlandığı yerin popülerliği vesilesiyle müvekkilimin yaşamış olduğu derin elem ve ızdırap, telafisi olanaksız boyutlardadır. " sözünü okuduktan sonra söyleyecek söz bulamadım cidden.

tamam avukat olarak "bu iş ciddi, o yüzden dava açıyoruz" izlenimi vermek önemli ama "telafisi imkansız elem ve ızdırap" nedir ya?! duyan da gaz odalarında işkenceye maruz bırakılmış, en yakınları katledilerek öldürülmüş biri filan sanacak. böyle insanlar yüzünden gerçek acıları duyduğumuzda, okuduğumuzda bile yeterince etkilenmiyoruz! kelimeleri öyle fütursuzca kullanıp, anlamını dejenere ediyorlar ki.. cidden söyleyecek söz yok.
  • (bkz: nuray ülker)
hesabın var mı? giriş yap