• basiretsiz gs yönetiminin marcao’ya verdiği 150 bin euro ceza ile herkese ilan ettiği bedel. kulüp tarafından bir açıklama yaptırıldı akabinde affedildi marcao.
    marcao’yu tahrik ettiği gerekçesiyle kereme ceza vermemelerine sevinmek lazım. keremin bundan sonra takıma faydalı olacağını sanmıyorum. göreceksiniz bir kaç hafta sonra tamamen yedek kulübesine hapsedilecek.

edit: gs’nin takımdaki diğer oyunculara verdiği mesaj şu : 150 bin euronuz varsa kereme kafa göz girebilirsiniz.

kerem bundan sonra antrenmanda herkese acaba bu beni döver mi diye bakacak. şahsen benim 150 bin dolarım olsa keremi dövmezdim. marcao’yu parası neyse döverdim ama.

edit 2: kerem bundan sonra transfermarkta bakıp dayak yiyeceği oyuncuyu seçmeli
  • kerem de biraz özgüven varsa çeker resti amk. adam sana bütün türkiyenin önünde saldırdı ve görünen o ki adam altı maç sonra takıma dönecek.
  • :) mükemmel ceza ya attılar tutdular yok kadro dışı yok şu yok bu falan filan :) 150 bin euro ceza hadi affedildin:) o kerem de azıcık karakter var ise çıkar gider o takımdan.
  • 150 bin euro'yu bana vereceklerse marcao'dan bir araba dayak yiyebilirim.
  • başlık yine tiner kokuyor. dua ediyorlardı marcao satılsın da galatasaray defansta bol pozisyon verip goller yesin diye. itin duası kabul olsa gökten kemik yağardı. gereken ceza verilmiş zaten adama. ne yapılsaydı, takım arkadaşına vurdu diye ömür boyu hapis cezası mı alsaydı bu adam?
  • 100bin euroya beni dövebilir, ama kereme vurduğundan fazlasını vurursa karşılık veririm.
  • mazlum'u pardon kerem'i getirin bana.

https://youtu.be/qfwipiu6b20

e: terimspor.
  • (bkz: #127653431) - bigpoint -> besiktasli
    (bkz: #127653503) - ouwyeah -> besiktasli
    (bkz: #127653539) - ctdersenbakarim -> besiktasli
    (bkz: #127653685) - troll is coming -> besiktasli

olum siz niye boylesiniz la. ezik diyince aliniyorsunuz sonra.
  • iki yakın arkadaş arasında olur böyle şeyler. futbol erkek oyunu. bunlar normal.

bence cezaya bile gerek yok. marcao hatasını anladı ve kerem'den özür diledi zaten. kerem de gelir marcao abisinin gönlünü alır, mevzu geçer gider. kuşlar buradan size ekmek çıkmaz, boşuna debelenmeyin.
  • kerem de iki tokat atıp üstü kalsın demelidir.
hesabın var mı? giriş yap