şükela:  tümü | bugün
  • 500 knots e-dergisi genel yayın yönetmeni ve türk sivil havacılık tarihine damgasını vuran uçak kazaları isimli kitabın yazarıdır.
  • hayatımda tanıdığım en mütevazi yazar.
  • oldukça mütevazı bir kişiliğe sahip olan muhabbeti oldukça hoş olan yazar kişisi.
    kitabını okuyanlar bilir, kendisini oldukça geliştirebilmiş bir kişi. meraklıları için kitaptaki başarasını youtube kanalında devam ettirmekte

https://www.youtube.com/…l/uc83fapu3uh3hs9ckcu2fy1g
  • çok güzel bir kitaba ve youtube kanalına sahip kişi.
  • şans eseri youtube'ta keşfettiğim samimi ve bilgi dolu videolar hazırlayan yazar, vlogger. durup dururken aklıma gelen saçma sorulardan olan "concordelar acaba kaç defa türkiye'ye geldi?" diye aratınca bulmuş oldum kendisini. sohbet havasındaki kısa videoları yormadan lokmalık olarak izleniyor ve izleyeni güzel bilgilerle donatıyor.

umarım bu şekilde devam eder, takipteyiz efenim.
  • youtube'un derin sularında şans eseri keşfettiğim, izlemekten keyif aldığım, özgün ve kaliteli içerik üreten bir kişidir.
  • youtube kanalında şöyle bi videoya denk geldim. garip bir bilgi ama önemli bir bilgi bana kalırsa.
  • youtube kanalı şu an için türkiye'deki yılışık ve lüzumsuz sarkastik olmayan, "eleştirelim de neyi eleştirirsek eleştirelim" demeyen, takip edilesi birkaç adet düzgün içerikli kanaldan biridir. bu açıdan kendisini tebrik etmek lazım.
  • olayı çözmüş kişi.

(bkz: reserved)
  • geç bulunan ama hemen abone olunan, uçuşlar ve uçaklar hakkında süper bir donanıma sahip kişi.

takipteyiz.