• ne halt yedi ya da yemedi bilmiyorum ama seth macfarlane'in biraz bilgisi vardı sanırım

bu "cartoon'lar" amerika'nın kurtlar vadisi'si yemin ediyorum.
  • her oyuncu oynadığı karakterin etkisinde kalabilir.oynadığı karakter o kişiye ait olan bazı kişisel özellikleri de gösterebilir.francis underwood karakteri ile benzeştiği yönler bu basın açıklaması ile iyice yüzeye çıkmış.konuyu başka bir tarafa çekip,ilgiyi o bölgeye toplamaya çalışıyor,siyasetin ne demek olduğunu kapmışsın kevin spacey.yine de 14 yaşındaki birisine böyle birşey yapması kabul edilemez.
  • aktörlüğünü severiz de son açıklamasında ad hominem yapmıştır. ne yani eşcinseller çocuk taciz edebiliyor mu?
  • ın 2013, spacey took on the lead role in an original netflix series, house of cards (2013). based upon a british show of the same name, house of cards is an american political drama. the show's first season received a primetime emmy award nomination to include outstanding lead actor in a drama series.
  • insanların şaşırdıkları şey eşcinsel olması değil. 26 yaşındayken 14 yaşındaki bir çocuğa sarkmasıdır.

ama ne önemi var değil mi? adı ve karizması yeter, biz de susacağımıza neler diyoruz adamcağıza(!)

bir de fanları doluşmuş, kevin de 26 yaşındaydı zaten diye yaş farkını kapatmaya çalışmıs, burdan taciz çıkmaz amk yazmışlar. peki sarhoşun biri sizin 14 yaşındaki çocuğunuzu partisine davet etsin, sonra üstüne abansın, siz de susun.

ayrıca taciz, özellikle çocuk tacizinin bu kadar hassas bir konu olduğu amerika'da kimse olayın aslı yoksa çıkıp da kendine tacizci dedirtmez. adam çıkmış kabul etmiş ve özür dilemiş. daha neyin geyiği bu.
  • hollywood’un çevir kazı yanmasın durumu. ey ahali, bunca zaman neredeydin diye sormazlar mı sana... ama kevin spacey en iyisini yapmış, bu skandalın üstüne başka bir skandal yaratmış. adam zeki.
  • taciz hollywood kültürünün bir parçası, kevin'da bu kültürden pek tabii olarak payını almış.hollywood'da taciz mağduru ya da tacizci olmayan çok fazla insan olduğunu sanmıyorum. yalnızca aktörler için değil sette bile bu böyledir, bana kalırsa.
  • gay olduğuna üzüleceğine taciz olayına üzülesi homofobikler
  • zaten sendromdan sendroma koştuğum pazartesi gününde beni iyice çileden çıkarmış aktör.

oğlum, önce bi kere ağzınla içmeyi öğren. kıçınla içince sapıtıyorsan ağzınla içmeyi öğren. o taciz ettiğini "hatırlamadığın" insan olay zamanında 14 yaşındaymış 14! çocuk daha lan çocuk! 14 yaşında bir çocuğun alkolün su gibi aktığı bir partide ne işi var ayrıca. anası babası oğlum gitme dememişler mi? olayda bir sürü yanlış şey var ama hiç biri kevin'ın yaptığı şeyi hafifletmiyor.

bir ara bazı forumlarda bu adamla ilgili bu tarz söylentiler dönüp durdu. kendisinden duyana kadar, ayyuka çıkana kadar inanmamayı tercih etmiştim ben ama yoo dostum yoo. pedofili bir sapık olduğun gerçeğini "bakın aynı zamanda gay'im" diyerek örtbas edemezsin! zaten senin gay olduğunu bilmeyen 5 kişi filan kalmıştı gezegende onlar da öğrenmiş oldu böylelikle! özrünün samimiyetine inanıyorum ancak, "bakın bakın gay olduğumu da söyledim fazla vurmayın" minvalindeki açıklaman olayı daha da vahim bir hale getiriyor maalesef....

çok iyi oyuncudur, oynadığı her karaktere "karakter" katar, dibine kadar oynar. istanbul'a geldiğinde kendisini uzaktan görüp karşılıklı el sallamışlığımız vardır birbirimize ama demek ki bundan sonra sadece yaptığı işleri takip edicez.

çok büyük hayal kırıklığı oldu....... yazık....
hesabın var mı? giriş yap