• yeni çıkan gerizekalı akım. sürücü koltuğundan atlayıp dans eden bile var. bu kadar aptal olmak için ne yeyip içmek gerekiyor çok merak ediyorum. ulan trafiktesin, araba hareket halinde, sen inip dans ediyorsun. yaya halimle karşıma böyle bir şey çıkarsa o aracın önüne atarım kendimi. siktiğimin malı video da çekiyor, kanıt da onda yani. sonra mahkemesi bilmem nesi derken iki üç lira elime geçer, mahkeme masrafları o gerizekalıya yıkılır, hem de ders olur. böyle bir şey düşündüğüm için ben de mi salağım acaba lan? (bkz: doğal seleksiyon)
  • yakında pilotlarında katılacağı akım. piste taksi yaparken inip dans ederler hostes ablalarla birlikte.
  • yine bir şarkıyı viral yapmak için oluşturulmuş overrated hareket.
    (bkz: harlem shake)
    (bkz: gangam style)
  • umarım motosiklet sürücülerinin denemeyeceği bir akımdır.
  • hülya avşar geri kalır mı? kalmaz:

https://www.haberturk.com/…aberleri-2074903-magazin

ama avşar kızımız yine türk halkının zekasıyla alay edip otomobili başkasına kullandırmış.

edit: konu ile ilgili başlık açılmış zaten, görmemişim pardon:

(bkz: hulya-avsarin-dans-ederken-arabayi-kacirmasi--5733073)
  • sanılanın aksine amerikalılar tarafından değil, yaklaşık 20 yıl önce ilk kez bir türk tarafından icra edilen challenge.

https://youtu.be/u9lnapah8ng
  • anne robinson çok tutulan the weakest link yarışmasının başarısını şu sözlerle açıklamıştı:

son dönemde fark ettim ki insanlar televizyona çıkmak için aşağılanmayı bile göze alıyordu. ben yarışmamın konusunu sırf oraya çıkabimek için ne kadar aşağılanmaya tahammül edebileceklerini sınama üstüne kurdum. insanlar bırakın aşağılanmayı, aptallıkta yarışmaya razı oldular. en ilginç yanı ise izleyenlerin adeta büyülenmiş gibi bu aptallıkları izleyip kendi zavallılıklarına şükretmesiydi.

youtube yeni televizyonumuz ve aptallığınızı gösterebilmek için bir yere başvurmanız gerekmiyor. olayın özü bu.
  • florida'da gerizekali nigar bi kardesimiz bu challange'i yaparken dogal secilime kurban gidiyormus. aha da videosu
  • türkiyede denerseniz, trafikte dayak yeme ihtimaliniz çok yüksek olan akım. üstelik çevrenizdeki kimse de anlamayacağı için size mal mal bakmaları da çok olası. işler büyürse bi de tutuklanıp, trafiğin seyrini tehlikeye atmaktan hapis cezası bile alabilirsiniz.
hesabın var mı? giriş yap