• bence bu omurgasızı hayvan barınağına versek yerine üç beş mandal, leğen alsak ülke için daha hayırlısı olur.
  • adamların fetö aşkı bitmiyor.
  • hadi herkesten idealist olmasını ya da doğru seçimi yapmasını bekleyemeyiz. bazıları da çıkarcı olacaktır ya da yanlışı seçecektir tabii.

fakat adamlar kaybediyor mehmet barlas. ben senin yerinde olsam muhalefete yanlardım. hiç doğru bir yatırım değil bu.
  • yeni şafak yazarı tarafından bile kendisine "kaşarlanmış manipülatör" ifadesi layık görülen bir kişinin okunmaya asla değmeyecek yazısında geçen cümle.
  • merak etmesin, o çok yaladığı birileri de fetoşunun yanına kaçacak.
  • mehmet barlas gazeteciliğe başladığından beri 27 başbakan, 36 hükümet, 5 cumhurbaşkanı değişti. o çizgisini hiç bozmadı. hepsini destekledi. hep gücün yanında oldu. bir bakarsınız chp iktidara gelmiş. ve barlas bu defa da kemal kılıçdaroğlu yalakası olmuş..
  • fetö aşkının bu kadar ayan beyan ortaya konabilmesi hayret-i mucibtir.

tanım: fantastik r yazar beyanı.
  • google'a şeref ne demek yazınca, onur kelimesi ile eşleştiriyor. onur ne demek yazınca ise aşağıdaki tanımlar çıkıyor.

fakat ahmak google, bu onur denilen şeyin herkeste olmadığına dair bir tanım bulamamış. demekki çok iyi sandığımız google bile yeterince iyi değil..

------
    1.
    kişinin kendi varlığına, kendi kişiliğine karşı beslediği saygı, insanı insan yapan iç değer.
    "bu onun için bir onur sorunu olmuştu"
    2.
    başkalarının gösterdiği saygının dayanağı olan özlük değer, saygınlık.
    "onun onurunu da düşünmelisiniz"
    3.
    ruhbilim terimi
    insanın kendi öz varlığını güzelleştirip yüceltme duygusu.
    4.
    kendisiyle övünülmeye hak kazandırmak.
    "bunu yapmak bize onur verir"
    5.
    bir yere özel bir değer vererek gelmek ya da gitmek.
    "bakan bugün derneğimize onur verecek"
    6.
    başkasının kendisine karşı yaptığı onur kırıcı bir davranışı tepkiyle karşılamak.
    7.
    kendisinin bir başkasına yapması söz konusu olan davranışı, kendi kişiliğini küçültücü sayarak yapmamak.
  • yaninda beni de verin bari esantiyon olarak. azili bir muhalifim, surekli erduvani elestiriyorum, verin kurtulun. pliz.
hesabın var mı? giriş yap