• oğuzhan uğur’la alakalı deprem sürecinde girdiğim entry (bkz: #149149014)

oğuzhan uğur’un son açıklaması

editoğluedit: twitter’da dolanan söylentiler ve videolara göre önce kemal kılıçdaroğlu’nun övüldüğünü ve “can güvenliğim yok” diyen arkadaşın mağdur olduğunu düşünsem de, oğuzhan’ın yayınladığı videodan sonra izleyici şahsın bir tık provokatif davrandığını, karşısındakini dinlemeden hareket ettiğini fark ettim.
  • öz dedem ayağına taş değmesin.

edit: sevgili muhalifler bu kadar kuduracak ne var sizin oy verdiğiniz seçmene hakaret mi ettim? sevgi diline neden bu kadar alerjiniz var mesaj kutumu saygısızca söylemlerle meşgul etmeyin. size verecek ne cevabım ne de zamanım var.
  • bay bay kemal’e yakışırr. bırakın eğlensin.

rte %55 alacak allah’ın izniyle .
  • yine bir dezenformasyon. hadi neyse doğru diyelim. adam tayyip erdoğan'a gel beraber çıkalım dedi. çıksaydı reis siz de girebilseydiniz o zaman salona
  • (bkz: bitmiyordu)…
  • “ oğuzhan uğur bütün salonun önünde ismimi ve soyismimi söyleyerek canlı yayın yaptığımı söyledi bende canlı yayın yapmadığımı söyledim ve sonrasında tweet atmamamı istedi. bende buradaki çoğunluğun chp’li olduğunu söyleyince ufak bir kesimden destek aldım.

oğuzhan uğur konuşmanın sonunda ak partililer gelmediği için diğer partilerden adam çağırdıklarını itiraf etti. (bu kısım yayınlanmayacakmış böyle söyledi.)

yani anlayacağınız babala salonunda ak partiye oy verenler hariç diğer partililer çoğunlukta. ”

yuşa övenç adlı twitter kullanıcısından alıntıdır
  • ulan adamlar 10 dakika önce teröristsin, vatan hainisin dedikleri insana 10 dakika sonra pizza ısmarlamayacak mısın diye soruyor buna mı şaşırıyosunuz amk
  • içerden aldığım bilgiye göre salonun %90'ı akp'liymiş ve bay kemal hepsini ikna etmiş.
    çok net ki bu kez geliyor gelmekte olan..
  • hak etmiş ki alkışlanmış. herkesi recep bey gibi mi sanıyorsunuz? gençlik kollarını stüdyoya toplayan akp. bu sahtekarlığı oğuzhan uğur yapar mı ulen? bu ülkede omurgalı insanlar hala var.
hesabın var mı? giriş yap