• bekir bozdağ beyanı.

https://www.ntv.com.tr/…lama,04n_jtzd-uybduyz9nfw8w

başlığa sığmayan hali;

"bu kadar önemli görevlerde bulunan birisinin 'ben yanıltıldım' demeye hakkı yoktur"

ne demek istiyor anlamadım? fetö'nün kendisini yanılttığını canlı yayınlarda söyleyen cumhurbaşkanımıza imada mı bulunuyor anlamadım?
  • herkesin "yanıltıldım" demeye hakkı vardır, özellikle bu ülkede 15 yıldır iktidar olan partinin genel başkanı "kandırdılar" diyorsa. kendisi bu lafı edip siyasi bedelini ödeme riskini de göze almış ve kazanmıştır. kılıçdaroğlu da şu anda bir kumar oynuyor. iki gündür akp'den gelen "belgeleri açıkla" baskılarına rağmen açıklayamıyor. böyle muhalefet olmaz.

iyi bir muhalefet lideri olabilseydi kendisine bu belgeleri getirenleri araştırır belgelerde sıkıntı varsa başından defederdi. ha yok belgelerde sıkıntı yoksa para transferinin kanunen suç olup olmamasının bir önemi yok, burada etik bir tartışma var. çıkacaksın sunacaksın belgelerin sağlamsa basına. iki gündür sessizliğe gömüldü beyfendi. chp'liler de belgeleri basına vermeyiz'den başka laf gevelemiyorlar. güya dün öğle vakti basına vereceklerdi.

bunlara inanan muhalif kendine muhalif demesin. bu adamın değişmesini de kimse beklemesin. artık bu ülkede iyi muhalefet yapacak insanlar olarak kendimiza chp ve iyi parti dışında bir alternatif üretmemiz gerekiyor. eski sistemin dilini konuşan partilerle muhalefet yapılmayacağı ortada.
  • "o hak sadece bize tanınmıştır" diye devam etmesi muhtemel olan açıklama.
  • ....dedi sürekli yanılan adam.
    muhalefete verilmiş muhteşem bir gol pasıdır.
  • şüphesiz ki biz kimin yanıltılacağını da iyi biliriz.
  • (bkz: kızım sana söylüyorum gelinim sen anla)

sen reis'e laf mı çakıyon lan, tırrık?
  • duyuldugunda beyin tutulmasi ( aktif kullaniciysaniz ) ve kulak kanamasina neden olan beyan.
  • "sayın bekir bozdağ ne yapmaktadır, nereye varmak istemektedir?"

millet gardenli, 2017
  • aldatılma kelimesinin özellikle kullanılmadığını düşündüğüm açıklama.
hesabın var mı? giriş yap