• genellikle "ye yat, tavuk ye, pilav ye" gibi müthiş dahiyane tavsiyeler geliyor bana. ilk zamanlar "he" der geçerdim, artık "he amına koyim he" diyorum, hayat terbiyesiz etti beni de. kilo vermek çok zordur muhtemelen, kilo alamıyorum deyince küfür gibi geliyordur, insanlar ciddi sağlık problemleri çekiyor sonuçta, nankörlük gibi olmasın ama 3-5 kg almak da fena olmazdı, niye bilmiyorum. ohh ne güzel ye yat falan diyorlar, bazen "he yarraam he" diyorum. terbiyesiz ve zayıf.
  • çok ihtiyacım olan tavsiyelerdir. almaya uğraşmayın dersiniz tabi mk, çocukluktan beri iskeletor, çiroz diye size seslenmediler. ulan bazı kız arkadaşlarım benden iriydi be. erkek dediğin yapılı olacak hacı kemiklerim sayılıyor.

edit: dedim dedim iyi bok yedim amk. allah belamı verdi koşun lan kesin formül açıklıyorum. şu entry girildiğinde 2012 temmuzunda 58 kiloydum şimdi 71 kiloyum amk.
    sağlıklı kilo almak istiyorsanız: spor yapıp mümkünse yüzüp ayı gibi ve dengeli demek. zaten spor çok acıktırıyor. ben ilk böyle başladım ve yemek yerken zevk almaya başladım. öyle bir hal oldu ki günün en sevdiğim anı yemek yediğim anlar. heyecanla bekler oldum. dsflşksdşf nereden nereye lan.

ama asıl önemli kriter iş sahibi olmak. ulan işe bir girdik, bütün gün oturuyoruz. otur babam otur. spor kesildi. mecburen kilo alıyorsun. işe girmeden önce 62-63 kiloydum yememde içmemde bir artış yok otomatik 8 kilo almışım ya yuh.

bu da bana gelen "abi nasıl kilo alacaz ya" mesajlarına toplu cevap olsun.
  • (bkz: gomad)
  • bol kuruyemiş tüketin.
    balık yağı hapı kullanın müthiş iştah açıyor.
    geceyarısı yemek, aburcubur ne varsa yiyin.
  • (bkz: super size me)
  • ortalama 25 yaşını bekle. daha da olmuyorsa pek olacak gibi değildir hacı.
  • gece yatmadan önce yemek yemeyin. reflü olursunuz.
  • pink zeppelin ile kanka olmak, yemek zamanlamaları ve menü seçimlerini pink zeppelin'e bırakmak. unutayın bir mesaj kadar uzağınızdayım.*
  • gecenin bir saati bir tencere makarna pişirin ve onu afiyetle yiyin. sonra üzerine 8-10 tane bira için ve uyuyun.. bir kaç haftada sumo güreşçisi gibi olursunuz. sözünü ettiğim kilo alma yöntemi sumolara ait.
  • önce bir doktora görünmekte fayda var. çünkü bağırsakta kurt varsa kilo almanın önünde ciddi bir engel var demektir.

(bkz: götünde kurt mu var)
hesabın var mı? giriş yap