• 2013-2014 sezonu itibariyle atom trefl sopot forması giymektedir.
  • amerika voleybol takımının yıldızı.
  • kendisi bence dünyanın en güzel kadınıdır,o nasıl masum ifade boy pos endam her şey var.o mizaçtan o sert smaçlar nasıl çıkıyor insan anlayamıyor bazen,ayrıca dünya şampiyonası'nda mvp olmayı sonuna kadar haketmiştir.fenerbahçe kristen yerine bunu alsaydı sırtı yere gelmezdi hem kim hem hill hem de montano'lu bir kadro ezer geçerdi bütün rakiplerini.lo bianco'yu da unutmamak gerekir elif'in oyun kurgusuyla sarıyer'i bile zor yenerler.
  • vakıfbank ile 2015-2016 sezonu için sözleşme imzalamıştır,kendisini türkiye'de izlemek keyifli olacaktır.komple bir oyuncu olmasının yanı sıra oldukça mütevazi ve sempatik ..vakıfbank'ın köşe yarasına merhem olacaktır
  • dünyanın en güzel şehirlerinden biri olan portland'da dünyaya gelmiştir. dekatlon dünya rekorunu elinde bulundurması sebebiyle dünyanın en iyi sporcusu diyebileceğimiz ashton eaton gibi.
  • vakıfbank'ın ne yapıp edip kadrosunda tutması lazım kendilerini.sezon sonunda naz'la uyumu yeni yeni yakaladı bundan sonra daha iyi oynayacağını düşünüyorum manşeti de iyi servisleri de ayrıca.
    bi larson olmasa da amerikalı abi yeağğ
  • geç açılan ama vakıfbank'ı da şampiyon yapan mvp.
  • genel olarak sporun her dalına ilgim var ama kendisi vakıfbank'a geldikten sonra adeta beni bi voleybolsevere dönüştürdü,her maçını seyretmeye başladım.voleybol da çok iyi olmasının yanı sıra dünyanın da en tatlı insanı olabilir.
  • iyi bir voleybol izleyicisi olmasamda izledigim kadariyla akilda kalan birisiydi bugün tv de gezerken bir söyleşi programında denk geldim. güzel olmasının yanında gerçekten çok sempatik birisi. voleybolda beşiktaş'tan sonra kendisi sayesinde ikinci takımım vakıfbank oldu.
  • mükemmel oyuncu, manşeti de hücumu da çok iyidir ve çok hızlı oynamaktadır. woloszla uyumları şahane. naz belini kırıyordu her seferinde vakıftayken lol. ayrıca türkyeden nefret etmektedir. aynı ben.
hesabın var mı? giriş yap