• kimisinin zevki kimisinin cefası oluyor işte. yaşlı başlı haliyle adamcağız kiremitleri nasıl tamir edeceğini düşünüyor, tabi ki isyan ediyor.

tanım: ormanda daldan dala atlaması gereken gençlerin üzdüğü yaşlı amca
  • parkour değil freerun yapan çocuklardır.
  • aşırı haklı bir isyandır.

ama yine show tv sahte haberciliği ürünüdür. adamlar çatıda yürüyor, parkour dediğimiz olay bundan çok farklı.
    (bıraz dominic di tommaso'yu filan izleyip örnek almalarını öneriyorum bu arkadaşlara. ) çatıda kameraman ve muhabir var. bir amca çıkıp kiremitlerim diyor. neresinden baksan saçma, neresinden baksan kötü kurgu bir haber. yıllar geçiyor, herşey değişiyor, show tv haberciliği hiç değişmiyor.
  • kendi keyfi için başkasının malına zarar veren hırtlar karşısında haklı olan adamdır.
  • parkour sporu olarak adlandırılan adrenalin dolu sanatı&sporu yapan gençlere bir vatandaşımızın trajikomik isyanı.
  • öyle sporun amına kosunlar sadece kiremit değil ki çatının ırzına geçtiler
  • tanım: süper olay .

benim kiremitimi kırsa ben de kızarım. ama helal len , yürüyedurun çocuklar . *
  • dar gelirli bir insanın çatısını tamir ettirmesinin nasıl bir mali külfet olacağını düşünebiliyor musunuz? hele hele birkaç sığırın keyfi yüzünden!! ben de şu toplumun sosyolojisini biraz tanıdıysam bu geri zekalıların sonu çok kötü biter...
hesabın var mı? giriş yap