• bere giyebilmektir.
  • terlemek, bunalmak olmaksızın sevilenle sarılarak uyumaktır. kış iki kişilik bir mevsimdir sanki.
  • yaz geleceğini bilmektir.
  • 3 ay sonra bitecek olması.

sevmiyorum arkadaş napayım? kat kat giy marul gibi, sürekli istemsiz bi vücut titremesi, doğalgaz yakıt parası... maddi manevi yoruyo bu mevsim beni.
  • kayak mevsiminin açılması tabi lan resmen şafak saydırır board takımını düzdürür hatta şu sıralar yaptığım gibi
  • montumun cebinde unuttuğum bir adet çekirdek ve hoşafı çıkmış 5 tl. başka bi güzelliğini görmedim şahsen.
  • o kadar az güzelliği var ki bu kışın sevemiyor insan bir türlü. sanırım en güzel yanı terlemediğimiz için her gün duş almak zorunda kalmamak. hele de tembel bir insansan en güzel yanı bu olsa gerek.
  • belki çok romantik komedi tadında olacak ama kesinlikle battaniye altında sevgiline sarılıp cama vuran yağmur damlalarının sesini dinlemektir.
  • gündüz gezentilerinin ortadan yokolması. iki gündür havalar kapalı ya, her gün saat 10-11 civarı tıklım tıkış olan metrobüs bildiğin bomboş. sabah avrupa yakasında işim oluyor, karşıya genelde bu saatlerde geçiyorum. son iki gündür cenneti yaşıyorum sanki. n'oldu lan çok mu üşüdünüz? vah vah. metrobüs kapısına "işi olmayan giremez" yazısı asmayı planlıyorum güneşli havalarda da. bu nedir arkadaş? millet sırf gezmek için kullanıyormuş mereti. ben sakata çıktım lan sizin yüzünüzden, dizlerim çürüdü. allahınızdan bulun inşallah.
  • (bkz: salep)
hesabın var mı? giriş yap