• kapılardan yan yan geçmeye başlayınca beyinde çakan şimşek...
  • sandalyeye sığamamak bir başlangıç olabilir.
  • yürürken göbeğinin su dolu bir bidon gibi sallandığını hissettiği andır.

edit: bugün müşahade ettim ki, yürürken poposunun da bir sağa bir sola sallanırken bir jöle misali titreştiğini hissettiği andır aynı zamanda.
  • yukardan baktığında kendi şeyisini göremediğini farkedip kederlere garkolduğu andır.
  • 2,5 yıl evvel evdeki bilgisayar masasının altında gayet rahat bilgisayar toptan sökülüp takılınabilinmiştir ancak gün gelir devran döner masanın altındaki o boşluğa bilgisayara yeni bir parça takmak için tekrar girildiğinde sığınılmadığı görülür. o masanın altında kafa öne eğik ve klavyenin rafına sıkışmış vaziyette kıçda masanın altından arkadaki duvara değer vaziyette vücudun ön tarafına bakıldığında görülen şey dehşetin ta kendisidir la bu yastığımsı çıkıntı da ne benim vücudumun ön tarafındaki oha ne zaman büyüdü lan bu denir kendi kendine. işte o andır bu an.
  • yatağa önce göbeğin yattığı kişinin de göbeğinin yanına kıvrılacak hale geldiği an.
  • göbek adının anlam kazanıp somutlaşmaya başladığı an.
  • yıllar boyu beni bıkıp usanmadan sırtında taşıyan, üzerine çıkıp usul usul ileri geri giderek eğlenceli dakikalar geçirmemi sağlayan, hayatımda büyük bir önemi ve yeri olan, ahşap bilgisayar sandalyemin bacaklarının kırılıp pekmezimi yere akıtmama sebep ola yazdığı andır.. allahtan kısa süreli bir şok ve şiş bir kafayla olay atlatılmıştır...
  • badi giyildiğinde sırtın tırtıl gibi görüldüğü andır.
  • üçlü hanelere ulaştığı andır
hesabın var mı? giriş yap