• toplam 7 kitap 576 sayfa ediyor bahsedilen zweig serisinde. muhtemelen çeviri degil özet olmus.

yanlis strateji, yanlis yere reklam. bu reklami facebook gruplarına verecektiniz eksiye degil.
  • şuan önceden yaptıkları gibi zweig serisi kampanyası yapıyorlar. 14 kitaba 29 lira demişler ve kargo bedava.

muhtemelen kitaplar fotokopi*.
  • aynı kampanyayı (15 tl/stefan zweig'ın 7 kitabı) instagram da gördüm. ucuz geldi.
    sayfa sayısı düşüktü ama kitaplar zaten (bildiğim kadarıyla) uzun değildi.
    atladım aldım hemen.
    ertesi gün instagram paylaşımının yorumlarında birisi çevirinin kalitesizliği ve eksik/hatalı şeyler olduğundan bahsetmişti. öyleyse iptal edeyim mi, o kadar kötü mü? şeklinde yoruma yorum yazdım.
    şimdi baktım ki bizim yorumlar silinmiş...
    buradaki yorumlardan sonra da mümkünse hemen iptal edeceğim.

ekleme: iptal edemedim, yola çıkmıştı işi karıştırmak istemedim. kitaplardan satranç'ı okudum. gayet güzel. birkaç basit yazım hatası vardı. bir de ona ne derler bilmiyorum ama sayfa ile yazılar birbirine tam paralel değildi birçok sayfada. hani yazıcıya kağıdı biraz yamuk koymuşsunuz gibi. neyse ben pişman olmadım şimdilik.

ekleme 2: bir çöküşün öyküsü'nü de okudum. bu kitapta yazım hatası çok idi.
    en iyisi bu kitapları daha iyi bir yerden almak. bir kere okuyacaksınız. iki lira fazla verelim okurken lezzet alalım değil mi.
  • fiyatlarına bakılınca, ya sıfır kar ediyor, ya da çakma kitap satıyor dediğim site. kitapyurdundan aldığım kitabın biri bile korsan çıkmıştı zamanında...
  • kargo konusunda oldukça iyiler, saat 16.00'da verdiğim sipariş ertesi gün elime ulaştı.
    yayınevi sadece venedik gözükse de set halinde alınca diğer yayınevlerine de ulaşabiliyorsunuz. zaman zaman güzel kampanyalar da olmakta takip etmek lazım.
  • ilk etapta iade ile ilgili bir sorun yaşattılar. ardından telefonla ulaşarak problemi çözdüler. ilgilerine teşekkürler.
  • 13 gün önce sipariş verdiğim kitap hala sitede " kargo hazır" olarak görünüyordu whatsapptan iletişime geçtiğimde pandemiden dolayı yoğunluk var dendi madem öyle o kadar reklam yapıp , 24 saat içinde kargo demeyeceksiniz. siparişimi iptal etmek zorunda kaldım boşu boşuna 13 gün bekledim.
    (bkz: sikayetvar.com'un önemini hatırlatan siteler)
    sikayetvar.com a bakarsanız site hakkında daha detaylı bir fikre sahip olursunuz.
  • her yerde reklamını yaptığı ingilizce hikaye serisi kitaplarında indirim yaptık 24 saat içinde kargo falan filan dedi bugün 5.gün ve kargo daha verilemedi. müşteri temsilcisiyle görüştüğümde aslında elimizde olan bir kitap neden böyle olmuş diye yorum yapıyor. sanki adamla taşak geçiyor. almayın bir şey aldırtmayın da.
  • 10 tl üzeri alışverişlerde kargo bedava olan ve şuan bir kampanya ile stefan zweig'ın 7 kitaplık paketini 14,90 tl'ye veren site.

içerik olarak şuan kısıtlı. yine de kendilerine bir şans verip ilk alışverişi yapmış bulunmaktayım.

edit: milletimizin paranoyası adam öldürür. reklam denmiş yahu şu başlığa. nasıl düşük iq ürünüsünüz bilmiyorum ki? cidden bu zihniyetle uğraşmak çok zor. işimiz iş..
  • şu an tek bir yayınevinin kitaplarını satan sanal kitapçı.

venedik yayınları isimli bir yayınevinin kitaplarını satmaktadır. stefan zweig'i artık önüne gelen basıyor. bunlarda geri kalmamışlar. niteliksiz çeviriyle incecik kitapları o fiyata gayet satabilirler. hatta kâr bile edebilirler.

her neyse, önemli olan nitelikli kitapları ve çevirileri ucuza satabilmektir.
hesabın var mı? giriş yap