• karakter olarak bakildiğinda sanki kitiara ile raistlin ikiz, caramon da babanin anneye taktığı bir boynuzdur... zira kitiara da raistlin de ibnedir puşttur, caramon ise bir öküz kadar masumdur...
  • 'kim tanrilari ister ya da onlara ihtiyaç duyar ki? kesinlikle ben degil. hiçbir tanrisal güç hayatimi kontrol etmiyor ve ben de bundan memnunum. kendi kaderimi kendim seçerim. hiçbir erkegin kölesi degilim. neden bir tanrinin kölesi olayim ve bir rahibin veya din adaminin bana nasil yasayacagimi söylemesine izin vereyim' demiş olan dragonlance karakteri.
  • arada fark ettirmeden tasslehoff'u da götürdüğünden kıllanıyorum
  • dragonlance aleminde götürmediği adam kalmamıştır... hepsini yazsam sözlüğün server'i göçer...
  • kasar . iki anlamda da .
  • nwn'da olusturdugum karaktere isim ararken arkadasimin "bak, tam sana gore bi isim, soyle guzel boyle guzel" demesiyle sectigim isim... bilmezdim kendisinin nasil biri oldugunu, bu entry'leri gorene kadar... arkadasimiz bize kasar, kotu diye tarif edilen bu hatunun adini niye layik gormustur bilinmez... du bi balta alip gideyim ziyaretine...
  • bilimum dragonlance kitaplarında her 10 sayfada bir "carpık gülümsemesi" tasviriyle anlatıldıgından dolayı beni bıktıran ortadünya motoru. caramon şunun agzını bi kırsa da çenesi gerçekten çarpılsa derdim. bahsi gecen bu tasvir lord soth'un ravenloft hikayelerine kadar taşmış oralarda bile kulllanılmıştır.
    neyse geberdi nihayet kurtulduk. gerci dragonlance'in ticari kitaplarında istenilen kişi 21543 kere diriltilebilinir ama yine de şimdilik yeşil sahalardan uzak.
  • kitiara uth matar

raistlin ile caramon un uvey kiz kardesi

blue dragonarmynin high lordu blue lady olaraktanda bilinir

(bkz: dragonlance)
  • steel brightbladein öz anasıdır. hareketli yolculukları sırasında başka çocuğu olmuş mudur bilinmez.
  • aklımda nedense kıvırcık siyah saçları ve çarpık gülümseyişi olan hatun kişiyi olarak kalmıştır. ulan direk bu iki cümle de gelmez ki insanın aklına, sadece saç ve ağız olarak beliriyor şuan...kıvırcık hmm evet
hesabın var mı? giriş yap