şükela:  tümü | bugün
 • %95 ihtimalle o parayı yiyecek erkektir.

  bu gözler, sevgilisine kredi çektirtip, akşamına eğlenceye ve masaj salonuna giden adam gördü. kadına da koftiden bir kolye almış yavşak.

  yalnız kadınlara da müstehak. nerde ipsiz sapsız adam var, herşeylerini ortaya koyuyorlar.
 • en tehlikeli insan türüdür.
  bir baltaya sap olamamıştır.
  disiplin gerektiren pek çok işten tembelliği yüzünden atılmıştır. "o paraya çalışılır mı lan" diye dürüstçe işinde gücünde çalışanlarla dalga geçmektedir.
  paraya herkesin ihtiyacı oldu şu günlerde dişini sıkıp çalışmak yerine çok param olsun diye hazıra konmaya çalışır ve köylü kurnazlığı ile kendini acındırarak kız arkadaşından yüzsüzce bunu ister. bilmez ki, azı olmayanın çoğu hiç olmaz...
  ne yapar ne eder, kızı ikna da eder. salaklar salakları bulur çünkü.
  aşkitosu için ölen bayılan kız da aldığı paranın azlığına çokluğuna bakmadan kredi çekmeyi kabul eder.
  böyle akılsızlar oldukça sonu düşünülmeden yapılan ve sadece günü kurtarmaya yarayan böyle salaklıkları da çok göreceğiz daha.
  var aynı böyle bir dangalak sülalede de, ordan biliyorum.
 • bankaların tüm yaptırım güçlerine rağmen güvenip kredi vermediği kişiler için kredi çekmek ya da kefil olmak süzme salaklıktır. eşiniz bile olmayan birinin har vurup harman savurarak yaptığı borçları kapatmak, iş kurmak ya da ev, araba falan alması için nasıl bir insan kendini risk altına sokar anlamıyorum.
 • kızlarına kredi çektirten babalar var bir de.
 • tanıdığım işi gücü olan, güçlü bir kadın kocası için çekti, birkaç yıl sonra boşandılar. adam krediyi ödemedi, kadın o krediyi ödemek için ailesiyle birlikte yaşamak zorunda kaldı. ben de eski erkek arkadaşımın bir iş için bir eğitimi alması gerekiyordu. o eğitim için parasını ödemiştim borç karşılığında. sonra işe de gitmedi eğitime de. ayrıldığımızda da o senin benden kurtulmak için kefaret paran dedi :d
 • birçok kadının el üstünde tuttuğu erkektir. 4s hesabı.

  imza: kız arkadaşına kredi çektirmeyi aklından geçirmemiş, findeks notu iyi vaziyette bir adam.
 • çocuk piç değilse;sıkıntı çıkmayacağına inanıyorsan olabilir tabi ama borcu ödemeyip, kıza kitleyip tüyme riski de gözardı edilemez.
  bir erkek olarak ben şu duruma düşürmem kendimi. herhangi bir erkek arkadaşıma ya da iyi niyetli bir akrabama rica ederim daha iyi.
 • kısaca söylemek gerekirse vajinal, anal ve oral yetmedi mümkün olan her şekilde sikicem demek istiyordur.
 • herkesi kendi gibi sanan yazar beyanı. yadırgamadan evvel bir insan gibi düşünün. ayrıca sevgilin olarak kabul ettiğin bir insanın iyi ya da kötü her anında yanında olmayı dene bir de ? zaten çekeceğin meblağ neyse ödeyebilecek bir geliri olduğunu da düşünüyorsan eğer neden olmasın ? aksi takdirde işsiz ve tembel bir insansa zaten böyle bir topa girme.
 • keriz tokatlayan erkektir. (gece yatakta, gündüz bankada *)