• edit4: yönetim beni nedense lanetleyip çaylak yapmış. lol.

edit3: sosyal medyada yankı bulması sayesinde olay ulusal basında yer almış, otel sahibi hakkında "inceleme" başlatılmış.

link

edit2: hazır gündem olmuşken,

(bkz: kezzaplı saldırganın aftan yararlanması)
    (bkz: covid19 hastası için immün plazma ihtiyacı)

edit: korona nedeniyle yeniden yerleştirme olayı yokmuş, yurt yetersizliği nedeniyle öğrencilerin kalmak zorunda olduğu bir apart otel olduğu söyleniyor.

https://twitter.com/…tatus/1247179081965330433?s=19

az önce twitterda denk geldiğim maganda. iddiaya göre öğrenci yurdu yetersizliği nedeniyle apartta kalan kız öğrencilerin odası muhtemelen otel yetkilisi tarafından basılıyor, nisan mayıs aylarının parası istenip eşyalara el koyuluyor, bağırıp çağırıp tehditler savurup üzerine yürüyor.

https://twitter.com/…tatus/1247260868930424834?s=19

odana böyle ahıra girer gibi dalabilen birinin otelinde kalmak ne kadar boktan bir durum bir öğrenci için. gündüz vakti bunu yapandan gece her pislik beklenir.
  • aynı şekilde bizim erkek yurdunda bana bağırmasını da bekliyorum. burada kim haklı kim haksız bilmiyorum ama o üslubu bir erkek öğrenciye kullansa büyük ihtimalle dişlerini eline dökerdi. kadın erkek fark etmeksizin birisinin odasına kapı çalmadan girilemeyeceğini 21.yy da olduğumuz halde öğretemedik. uygun durumda olmayabilir diye düşünmek bu kadar mı zor ?
  • 3 vakte kadar ağlayarak özür dileyecek olan bir magandadır. gündemde kalması yeter. medyaya da yansıması için haber kanallarının whatsapp gruplarına ihbar edilebilir.

otel adı: (bkz: semt luna beach hotel)

edit: bizzat video'yu çektiğini iddia eden kız mesaj atmış, okuyunuz: (bkz: #104910377)

edit 2: yine bu şahsı yakından tanıyan ve şu an lanetli çaylak olan bir yazarın attığı mesaj: (bkz: #104912472)

olay haberlere düşmüş: https://www.yenicaggazetesi.com.tr/…rdi-274342h.htm
  • geçen buralarda soran vardı, müteahhitler battı mutlu musunuz diye, siz böyle tiplerin otel sahibi olmak için mühendislik yaptığını mı zannediyorsunuz?
    işte bunlar onlar.
    evet mutluyum.
    kamera kaydı ve sosyal medya, bunun da batmasına sebep olabilir.

tanım: iğrenç şeyler içeren, kanıt videosu.
  • sonra turizm sektörü mağdur olunca sevinene kızıyoruz ama sevinenlerin de haklı olduğu konular var.

böyle insanların ticaret yapamaması dileğiyle...
  • dayağı hak ediyor.karsindakinin güçsüz olduğunu bildiği için böğürup duruyor.evet şiddet yanlısıyim böylelerine karşı
  • bu arkadaşın yaptığı olay biraz gündemde kalsın da bakalım neler oluyor görelim dediğim tiksinç olay.
  • memleketin tapusu milletin a.ına koyanların elindeyse uçkurunu sağlam bağlamışın ne çara... sen işçi çocuğusun, işçi çocuğu olarak kalacaksın; kes sesini otur oturduğun yerde!...
  • davaroğlu davardır.
  • bu şahıs başkasına da bağıramasın diye bu entryi giriyorum, umarım kamuoyu oluşur.
    ayrıca konunun daha da aydınlatılması taraftarıyım.
351 entry daha
hesabın var mı? giriş yap